У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Територія, призначена для будівництва, знаходиться у периферійній зоні міста, проте вона має сформований містобудівний контекст. Метою конкурсу є розроблення проектної пропозиції образного вирішення комплексу, що гармонійно розташується в існуючому середовищі та відповідатиме сучасним тенденціям архітектури пенітенціарних закладів.

На території СІЗО, окрім корпусів для ув'язнених, передбачаються медичний блок, спортивний зал, їдальня та окремі прогулянкові зони для чоловіків, майданчики для занять спортом тощо. Проектоване середовище повинне сприяти реабілітації ув’язнених, із метою недопущення повторного вчинення злочинів», - інформують в управлінні архітектури та урбаністики.

Основними концептуальними завданнями конкурсу є:

    розробити пропозицію образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд, що гармонійно розташується в існуючому середовищі та відповідатиме сучасним тенденціям архітектури пенітенціарних закладів;
    запроектувати середовище, що сприятиме реабілітації ув’язнених, з метою недопущення повторного вчинення злочинів;
    створити об’єкт, що задаватиме нові європейські стандарти для закладів відбування покарань в Україні.

«Проектований об'єкт повинен стати взірцем закладів пенітенціарної служби та задавати нові європейські стандарти для закладів відбування покарань в Україні. До участі в конкурсі запрошуються вітчизняні сертифіковані архітектори та архітекторки з досвідом проектування подібних об'єктів громадських об'єктів. Призовий фонд конкурсу становить 180 тис. грн, а проектна пропозиція, що переможе у конкурсі, стане основою для розроблення проекту комплексу СІЗО», - додають в управлінні.

dailylviv.com

До теми

07:16 15 червня 2021 р.

У Львові відклали дозвіл на скандальне будівництво багатоповерхівки в історичному ареалі

Виконавчий комітет Львівської міської ради 14 червня переніс питання про затвердження містобудівних умов та обмежень ОСББ «Грушевський» на будівництво житлового будинку на вул. Ємельяна Поповича, 6 поблизу проспекту Шевченка у Львові.

Рубрика: Економіка

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу