У Львові оголошено конкурс із вибору керуючої компанії індустріального парку «Рясне-2»

11:10 7 травня 2015 р.


Фото: dyvys.info

Управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР оголошує про початок конкурсу з вибору керуючої компанії Індустріального парку – з метою реалізації інвестиційних проектів у Львові, створення сприятливих умов для провадження інвестиційної діяльності та забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку Львова.

Земельна ділянка, відведена для індустріального парку «Рясне-2», розташована на території Львова у межах промвузла «Рясне-2» і обмежена вулицею Тараса Шевченка, територією головного конструктивного бюро ВАТ «Автонавантажувач», проїздом Автобудівельників та територією логістично-складського комплексу. Фактична площа території – 23,4913 гектара (з проїздами та коліями), з яких 22,6 га – площі земельних ділянок.

Індустріальний парк створюється на термін не менше 30 років з можливістю пролонгації. Керуюча компанія набуває права оренди у порядку, встановленому законодавством України на землі індустріального парку, та передає у володіння та користування (суборенду) з правом їх забудови учасникам, відповідно до земельного законодавства України.

Орієнтовна вартість підведення інженерно-транспортної інфраструктури:

1.Електропостачання: підвід електромереж, будівництво розподільчої підстанції, монтування системи телемеханіки – 11 690 тисяч грн.

2. Газопостачання: будівництво газопроводу середнього тиску та встановлення ГРП контейнерного типу – 1200 тисяч грн.

3. Будівництво водопроводу ПЕ, влаштування водомірного вузлу – 200 тисяч грн.

4. Водовідведення: будівництво каналізаційного колектору та двох колодязів, будівництво каналізаційного випуску – 450 тисяч грн.

5. Будівництво під’їзної дороги до земельної ділянки від вул. Т. Шевченка – 2230 тисяч грн.

6. Встановлення зовнішнього освітлення під’їзної дороги – 165 тисяч грн.

Остаточні техніко-економічні показники та детальну інформацію щодо об’єктів будівництва та окремих його складових частин визначатимуть керуюча компанія та учасники індустріального парку. Орієнтовна вартість здійснення заходів з будівництва об’єктів може змінюватись, відповідно до фактичних витрат учасників індустріального парку.

Основними критеріями визначення переможця є найкращий план будівництва та розвитку індустріального парку для надання послуг щодо задоволення громадських потреб, найбільш вигідна та надійна схема реалізації парку, відповідність заявки та пропозиції основним умовам конкурсу (у додатках), досвід роботи і репутація на вітчизняному і закордонному ринках тощо. Для подання заявки та конкурсної пропозиції, отримання конкурсної документації потрібно звернутися в управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій за адресою: Львів, 79006, пл. Ринок, 1, каб. 318, тел. 254-60-06.

Термін подання – до 12-ї години 7 червня. Розкриття пропозицій відбудеться відбудеться за тією ж адресою 10 червня о 12.00. 

о участі у процедурі розкриття запрошують учасників або їхніх уповноважених представників, представників ЗМІ та територіальної громади міста Львова. Зацікавлені претенденти на участь в інвестиційному конкурсі можуть контактувати п. Ольгою Сивак, начальником Управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій департаменту економічної політики Львівської міської ради, пл. Ринок,1, Львів, 79006, Україна, тел: +38 (032) 254 60 06, е-mail: olha.syvak@city-adm.lviv.ua.

Про це повідомили сьогодні, 7 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

19:24 26 жовтня 2020 р.

Пасічникам Львівщини скерували майже 10 млн грн дотації за бджолосім’ї

Відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», у 2020 році з державного бюджету передбачено дотацію для пасічників, які утримують понад 10 бджолосімей.

Рубрика: Економіка

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу