У Львові нагородили працівників бронетанкового заводу

16:48 19 лютого 2019 р.


Фото: mil.gov.ua

Представник Центрального бронетанкового управління Збройних Сил України, підполковник Олег Гринчак, подякував працівникам Державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» за проявлену мужність, оперативність та професіоналізм під час ліквідації пожежі на військових складах в Ічні й щоденну копітку роботу по відновленню бронетехніки.

Про це повідомили у вівторок, 19 лютого, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Під час пожежі на військових складах, яка сталася в ніч на вівторок 9 жовтня 2018 року, «Львівський бронетанковий завод» відправив виїзну бригаду для оперативного реагування та ремонту пожежної техніки, а також гусеничну пожежну машину ГПМ-54 після капітального ремонту. В результаті, виїзною бригадою було відновлено більше 10 одиниць бронетехніки».

«Працівники ДП «ЛБТЗ» також були задіяні в ліквідації пожежі. Старший майстер виробничої дільниці Анатолій Смочук, слюсар-ремонтник бойовий і спеціальних машин Юрій Винар, слюсар електромонтажник Роман Керод за виявлену мужність отримали відзнаки «За сприяння Збройним Силам України», – поінформували також у міністерстві оборони.

«Конструктори ДП «Львівський БТЗ» спільно з конструкторсько-технологічним центром озброєння Збройних Сил України переробили для модернізації радянської бронетехніки конструкторську документацію для того, щоб броньована пожежна техніка відповідала сучасним вимогам. Основними змінами стали повна заміна російських комплектуючих, до прикладу, встановлено нове гідравлічне обладнання європейських виробників для забезпечення управління лафетним стволом, бульдозерним обладнанням і механізмом підйому кузова машини. Також встановлено нове бульдозерне обладнання марки ТБС-86 з грейдерним положенням, допрацьовано можливість включення пожежного насоса лафетного ствола для проведення гасіння пожежі без зупинки основного двигуна на місці та в русі», – повідомили також у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу