У Львові нагородили найсумлінніших платників податків

10:20 15 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Після урочистої частини відбулося неформальне спілкування із платниками податків, на якому обговорювали нагальні проблеми, з якими стикаються підприємці.

«У четвер, 14 липня, у Львівському Будинку вчених нагородили переможців обласного рівня Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2015», – повідомили в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«На Львівщині обрали близько 30-ти найкращих підприємств у 12-ти номінаціях та трьох категоріях: малі, середні та великі. Нагородили зокрема ТзОВ «Галичина-Захід», ПРАТ «Львівський Локомотиворемонтний завод»,  ПАТ «Львівобленерго», ТзОВ «Шувар» та інших.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зазначив: «Ви – ті, завдяки кому росте і розвивається не тільки окремо взятий бізнес, а й регіон і вся держава. За ваші сумлінно сплачені податки сьогодні будують школи, садочки, дороги. Ви – приклад для наслідування у роботі, у громадській позиції, приклад сумлінних громадян своєї країни».

Після урочистої частини відбулося неформальне спілкування із платниками податків, на якому обговорювали нагальні проблеми, з якими стикаються підприємці. Варто зазначити, що рейтинг із визначення кращих платників податків започаткувала Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України».

Мета – створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом і відзначення кращих здобутків платників податків. А також популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:40 21 травня 2020 р.

з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні

Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції “Київ-Пасажирський” сьогодні, 21 травня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу