У Львові на шкільних ярмарках зібрали рекордну суму для ЗСУ

13:34 5 травня 2025 р.

Загальноосвітні та мистецькі школи і позашкілля Львова зібрали на вихідних рекордну суму для Збройних Сил України. На благодійних ярмарках до Дня міста вдалось заробити 7,8 млн грн.

Про це повідомила поліція Львівщини, пише DailyLviv.com.

"Загальноосвітнім і мистецьким школам та закладам позашкілля Львова вдалося зібрати просто дивовижну суму — майже 8 млн грн! Дякуємо всім, хто долучився, усій нашій потужній спільноті — за організацію, участь та всю ту титанічну працю, яку ви доклали. Зібрані кошти будуть скеровані на закупівлю дронів та іншої необхідної техніки й автомобілів на потреби львівських бригад ЗСУ. Також кожна школа матиме можливість самостійно долучитись до зборів бригад або ж захисників України — своїх випускників, вчителів чи батьків, від яких отримали запити”, — зазначив директор департаменту освіти та культури Львівської міської ради Андрій Закалюк.

Читайте також: У ЛМР повідомили, скільки зібрали донатів на відбудову музею Шухевича

На 22 локаціях у Львівській громаді відвідувачі могли придбати домашні смаколики та вироби ручної роботи, взяти участь в майстерках та спортивних активностях, насолодитися виступами  дитячих колективів тощо. 

До слова, торік під час благодійних шкільних ярмарків вдалося зібрати 1,9 млн грн, які також скерували на закупівлю дронів для військових.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

DIM.RIA