У Львові на 46% зріс продаж місячних карток для користування електротранспортом

10:24 13 жовтня 2014 р.


Фото: dyvys.info

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, у вересні в нашому місті продали втричі більше, аніж торік у цьому ж місяці, місячних загальних абонементів для користування трамваєм та пільгових трамвайно-тролейбусних карток.

У прес-службі міської ради повідомили у понеділок «Щоденному Львову», що у вересні в нашому місті на 46% зріс продаж місячних карток для користування електротранспортом. У повідомленні також конкретизують:

«Продаж місячних карток для користуванням електротранспортом на вересень зріс на 46%, у порівнянням з минулим роком. Так, усього вересневих карток продали 2 616 штук на загальну суму 224 475 грн, проти 1793 штук на суму 169570 грн у 2013 році.

Особливо позитивна динаміка росту, збільшення майже утричі, спостерігається серед продажу місячних загальних абонементів для користування трамваєм та пільгових трамвайно-тролейбусних карток. Удвічі частіше львів’яни почали купувати загальні трамвайно-тролейбусні картки та трамвайні пільгові.

Серед інших видів абонементів теж позитивна тенденція росту, однак не така значна. Начальник відділу маркетингу ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Бачинська повідомив також:

«Це яскраве свідчення того, що львів’яни вчаться як планувати свої витрати, так і свідомо схилятися у своєму виборі транспорту на користь екологічного чистого. 

Тепер відновлюємо ще один трамвайний маршрут №6 у звичному режимі, це також позитивний фактор.

Ми його вже бачимо і на продажах жовтневих абонементів. Фактично продаж карток триватиме ще тиждень, а по загальних показниках ми вже обігнали на 20 тис. грн минулий рік.

І ще одне, враховуючи те, що до 2016 року планується впровадження електронного квитка, львів’янам вже сьогодні варто повчитися на зразку – звичайній трамвайно-тролейбусній картці, адже 2 616 наших пасажирів з абонементами на майже мільйонне місто – це неймовірно мало. Слід просто розуміти, що такі види розрахунку між електротрансами та їхніми пасажирами – це не лише економія коштів безпосередньо клієнтів, а й пряма інвестиція не лише в ЛКП «Львівелектротранс», а й в екологічну сферу самого міста». 

Нагадаємо, з 1 червня вартість разового проїзду і львівському електротранспорті зросла з 1,50 до 2 грн. (пільговий 0,75 до 1 грн.), при цьому вартість місячних карток залишилась на тому ж рівні, що і два роки тому.Загальна картка для користування трамваєм та тролейбусом складає 100 грн., для трамвая або тролейбуса – 70 грн., відповідно пільгові – 50 та 35 грн».

dailylviv.com

До теми

20:25 16 квітня 2021 р.

Карантин: для непродовольчих ринків і літніх майданчиків у Львові запровадили окремий режим роботи (відео)

Сьогодні, 16 квітня, на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС прийняли рішення щодо роботи літніх майданчиків та терас за окремим протоколом. Також окремий режим роботи запровадили для непродовольчих ринків.

Рубрика: Економіка

17:35 16 квітня 2021 р.

Де в Україні на висоті 400 м і більше над рівнем моря додають четвертину до зарплати (список 714)

На Львівщині стало майже 200 гірських населених пунктів зі всіх 714 у чотирьох областях. Більше населених пунктів, яким надано статус гірських, на Прикарпатті і на Закарпатті. Найменше - на Буковині.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу