У Львові курсують 19 трамваїв із Берліна

16:32 21 березня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Інженери і працівники «Львівелектротрансу» переобладнали 21 трамвайни1 вагон, були закуплені з Берліна у другій половині 2018 року.

Про це повідомили в четвер, 21 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Повністю введені в експлуатацію та курсують на лінії 19 вагонів. Ще два мають уже переобладнану колісну базу і перебувають на завершальному етапі сертифікації перед випуском на маршрут».

Начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю «Львівелектротрансу» Іван Бондар поінформував: «Значна частина «берлінських» вагонів – 12 –  обслуговують трамвайний маршрут №3 (площа Соборна – аквапарк). П’ять вагонів працюють на маршруті №5 (вулиця Миколайчука – Академії мистецтв.

«Згідно з попередньо погодженим графіком, решту дев’ять вагонів із «берлінської» поставки будуть введені в експлуатацію впродовж березня-травня цього року. Зокрема, ще два вагони – у березні, чотири – в квітні, а фінальні три – у травні. Окрім трійки та п’ятірки, планується «берлінськими» вагонами підсилити ще трамвайний маршрут №6», – повідомив Іван Бондар.

dailylviv.com

До теми

12:57 18 вересня 2020 р.

Літнім майданчикам у Львові дозволили працювати довше

Відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету ЛМР «Про продовження терміну розміщення відкритих літніх майданчиків біля об'єктів ресторанного господарства», літні майданчики працюватимуть у Львові до кінця листопада.

Рубрика: Економіка

22:40 17 вересня 2020 р.

Ультиматум Садовому: 18 вересня львівські підприємці, що мирно протестують під Ратушею, обіцяють запалити шини

Протестувальники звели намет біля центрального входу до Львівської міської ради і будуть тут ночувати. На вирішення проблеми МАФів, які мерія хоче знести, міському голові і його команді дали 24 години. Якщо 18 вересня до 12.00 не відбудеться засідання робочої групи ЛМР з питань «проблемних» малих архітектурних споруд, підприємці перекриватимуть дороги і палитимуть шини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу