У Львові хочуть охороняти школи, вчителів та учнів окремим підзрозділом

14:20 12 вересня 2021 р.

Створити окремий підрозділ муніципальної варти для охорони державних шкіл міста Львова запропоновано в електронній петиції до Львівської міської ради.

"З метою надання державним школам Львова охорони коштом державного бюджету пропоную створити окремий підрозділ у ЛКП "Муніципальна варта", написала у своїй електронній петиції Валентина Крижановська. Цей підрозділ мав би охороняти школи, вчителів та учнів у період навчання, вважає авторка петиції. Про це повідомлено на платформі електронних петицій, пише Dailylviv.com.

Таку електронну петицію до Львівської міської ради зареєстровано 10 вересня. За 58 днів, що залишилися, треба зібрати 500 підписів, щоб петицію обов'язково розглянули депутати Львівської міської ради. Станом на 12 вересня поки що є лише 9 підписів. Якщо ж ця іде сподобається батькам львівських учнів, то її підтримка буде забезпечена.

Незважаючи на те, що Валентина Крижановська пропонує депутатам міськради охороняти школи державним коштом, міські райці - відповідно до своїх повноважень - можуть проголосувати лише за організацію такої охорони коштом міського бюджету.

dailylviv.com

До теми

12:13 25 вересня 2021 р.

2 млн на телеканал, 0,4 млн на стічні води, 0,5 млн на форум: куди пішли 164 млн з бюджету Львівщини

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 164 млн грн, з яких 47,5 млн грн скерували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

18:31 24 вересня 2021 р.

Водопостачання у Рудному планують відновити завтра, але бюджетні кошти Львова до приватного підприємства не попливуть

А якщо колективне підприємство «Теребля» не виконуватиме своїх функцій, то ЛМР знайде юридичні і технічні механізми для того, щоб забезпечити належне і якісне надання цієї послуги у Рудному.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу