У Львові доремонтують чотири дороги, з іншими - немає певності

17:19 27 квітня 2021 р.

Фото до новини

Для ЛЬвова пріоритетним є завершення ремонтів доріг, які розпочали торік. За наявності фінансування, можуть також розпочати роботи на вул. Грінченка та вул. Мазепи. Наразі ж місто категорично проти вилучень з бюджету 751 млн грн державою.

Про це сьогодні, 27 квітня, розповів міський голова Львова Андрій Садовий, пише Dailylviv.

«У цьому році важливо мати фініш по тих дорогах, які ми почали минулого року. Це та ж вул. Бандери, Хмельницького, Пилипа Орлика, Шевченка. Ми після Пасхи беремо вже в роботу ту частину дороги, яка залишилась, щоб до кінця року все завершити.

Звичайно, маємо амбітні плани взятись за вул. Грінченка та Мазепи, але це все буде залежати від наявності коштів. Думаю, що на початок червня будемо розуміти, яка ситуація з фінансами, бо держава цього року вилучає з бюджету міста 751 млн грн. Я би сказав, що це є крадіжка, бо ці кошти вони не мають права з точки зору здорового глузду у нас забирати.

Я про це говорив і Прем`єр-міністру, і всім членам Уряду, всі кивають головою, що це не чесно, але забирають, бо Львів – багатий, а інші міста – бідні. А де ж тоді справедливість? Тому я буду битись, щоб баланс був збережений, щоб ці амбітні плани, які Львів має, щоб ми їх зреалізували цього року», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів