У Львові демонтували торік 5780 рекламних конструкцій

14:48 11 січня 2019 р.

  • 0
  • 630


Фото: Lvivpost.net

У 2018 році у Львові демонтували 5780 рекламних конструкцій, які були розміщені незаконно – без дозволу, або ж термін дії дозволу на їх розміщення не був продовжений.

Про це повідомили в п’ятницю, 11 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Більшість цих конструкцій, після отримання вимоги, суб’єкти господарювання демонтували добровільно. Водночас, найбільший порушник у розміщенні самовільних рекламних засобів – гральний бізнес».

«Більшість вивісок самовільно встановлюють та мають убогий дизайн, який, як правило, не узгоджується з архітектурою будинку, закриває декоративні елементи фасаду, агресивний колір та підсвітка вивісок і конструкцій відвертають увагу від оздоблення самого будинку, – пояснили в міському комунальному підприємстві «Адміністративно-технічне управління». – При виявленні самовільно встановлених рекламних конструкцій, суб’єкту господарювання скеровують вимогу для добровільного усунення. Тим, хто не хоче самостійно прибирати незаконно встановлені конструкції та конструкції з порушеннями, допомагає наше КП «Адміністративно-технічне управління».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:15 24 червня 2019 р.

П'ять ОТГ на Львівщині отримали понад 50 тисяч гектарів

У червні, в межах розпочатого урядом у лютому 2018 року процесу передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у власність об’єднаних територіальних громад, на Львівщині відбулася передача ділянок сільгосппризначення в комунальну власність п’ятьох об’єднаних територіальних громад.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 525

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Кандидати в нардепи на Львівщині від "Батьківщини"

Рубрика: Політика

10-ка і мажоритарники від "Сила і честь" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу