У Львові буде постійним тимчасовий автобусний маршрут

13:20 22 березня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

До кінця цього року у Львові курсуватиме автобусний, який сполучатиме аеропорт – і Головний вокзал.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю, 22 березня6 «Виконавчий комітет затвердив рішення «Про запровадження тимчасового автобусного маршруту». Маршрут сполученням «Аеропорт (вулиця Любінська) – Головний вокзал (вулиця Чернівецька)» працюватиме з 1 квітня до 31 грудня 2019 року. Обслуговуватиме маршрут ЛК АТП №1. Вартість проїзду становитиме 20 гривень».

Заступник начальника управління транспорту ЛМР Ігор Собенко доповів: «Минулого року цей маршрут ми випробовували впродовж місяців. З листопада маршрут закрили, у зв’язку із зменшенням пасажиропотоку через аеропорт. Зараз, беручи до уваги звернення Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького», у зв’язку з початком весняно-літнього періоду і збільшенням кількості рейсів в аеропорту, пропонуємо відновити цей маршрут».

«Маршрут обслуговуватиме ЛК АТП №1. На маршруті курсуватиме один низькопідлоговий автобус. Напрямок маршруту: вулиця Любінська (аеропорт) – вулиця Любінська – вулиця Окружна – вулиця Городоцька – вулиця Чернівецька – вулиця Городоцька – вулиця Народна – вулиця Любінська – вулиця Любінська (аеропорт)», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

14:59 1 жовтня 2020 р.

На Львівщині назвали 10-ку боржників із зарплати

Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції у Львові оприлюднило десять підприємств Львівщини, які є найбільшими боржниками із виплати заробітної плати.

Рубрика: Економіка

21:06 30 вересня 2020 р.

У Львові вимагають офіційної реєстрації Uber, Bolt, Uklon і сплати податків

Це - транспортні компанії, а не мобільні додатки, як вони себе позиціонують. Відтак, компанії мусять пройти процедуру офіційної реєстрації і сплачувати податки до бюджету міста. Однак є підозра, що цих перевізники покривають можновладні особи, через що вони безперешкодно працюють в Україні, і зокрема на Львівщині, із порушенням законодавства.

Рубрика: Економіка

18:58 30 вересня 2020 р.

Ще п’ять років тому пільговики Львова могли їздити у транспорті з електронними квитками. Але мерія не захотіла

Ще 2015 року профспілка автотранспортників звернулася до управління транспорту ЛМР із пропозицією впровадити електронний квиток для пільговиків у транспорті. Але влада сказала: «Ні!».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу