У Львові – 948 крамниць з алкоголем, у Кракові – 248

13:10 27 квітня 2015 р.


Фото: volynpost.com

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, кількість магазинів на одну особу, що продають алкогольні напої в нашому місті, більш ніж втричі перевищує їх число у Варшаві, Кракові та Вроцлаві.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 27 квітня, «Щоденному Львову»:

«Кількість магазинів на одну особу, які продають алкогольні напої у Львові, більш ніж втричі перевищує їхню кількість у Варшаві, Кракові та Вроцлаві. Загалом у місті їх налічується 948 – на близько 750 тисяч населення, понад 1/7 частина якого – неповнолітнє. Про це повідомили в департаменті економічної політики ЛМР.

Для порівняння, у Кракові, з майже такою ж кількістю мешканців, як у Львові, таких магазинів налічується в чотири рази менше – 248. А у столиці Польщі – на понад 1,7 млн. населення – їх 695.

Як зазначила Ірина Кулинич, директор департаменту економічної політики ЛМР, находження до місцевих бюджетів на Львівщині від акцизного податку на роздрібну торгівлю підакцизними товарами – алкоголем, тютюном, паливом тощо – у січні-лютому склали понад 21 млн. грн. Цю суму перевищують лише аналогічні показники в Київській, Одеській, Харківській та Дніпропетровській областях.

На одного повнолітнього у Львові припадає близько семи придбаних пляшок лікеро-горілчаних виробів (загальна сума – 4,06 млн. грн) та понад 17 пачок тютюнових виробів (загалом – 10,7 млн. грн). У першому кварталі 2015 року місцями торгівлею алкоголю у центрі міста здійснено на 10 рейдів більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року».

dailylviv.com

До теми

11:40 24 травня 2022 р.

Українці в Німеччині зможуть обміняти готівкову гривню на євро: які банкноти прийматимуть

З 24 травня 2022 року українці, які через війну вимушено залишили Україну та перебувають у Німеччині, зможуть обміняти готівкову українську гривню на євро.

Рубрика: Економіка

19:40 23 травня 2022 р.

Зі Львова на передову поїхали перших 15 автомобілів свободи

Для підтримки Збройних Сил України сьогодні з Львівщини передали 15 автомобілів, укомплектованих гуманітарною допомогою і бронежилетами. Машини придбали за кошти небайдужого бізнесу в межах проєкту «1000 автомобілів свободи».

Рубрика: Економіка

17:37 23 травня 2022 р.

На Дрогобиччині, через війну, збільшили посівні площі: що сіють

Через неможливість повномасштабного засіву земель на територіях, де ведуть активні бойові дії, західні регіони збільшують посівні площі. Так, на 1,5 тисячі гектарів вже збільшили свої посівні площі аграрні підприємства Дрогобиччини. Такий показник є на 11% більший, аніж торік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу