У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей | Новини Львова

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

23:25 13 липня 2020 р.

  • 0

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Мер міста Андрій Садовий переконаний, що депутати повинні проголосувати за ухвали, які допоможуть стабілізувати ситуацію на комунальних підприємствах, інформує пресслужба ЛМР.

«Недонадходження до бюджету є великі: на початок липня тільки по загальному фонду ми недоотримали 300 млн грн, по бюджету розвитку очікуємо десь мінус 500 млн грн, а це великі кошти, їх треба чимось перекривати. Зарплата — це основа основ, бо люди за свою роботу повинні отримати платню, тому ми наразі припинили фінансування деяких важливих речей, щоб вчасно виплатити людям зарплату. Я вірю, що здоровий глузд переможе, ми зможемо знайти порозуміння і депутати проголосують за всі рішення, щоб місто отримало додаткові кошти, які важливі для його функціонування. Тоді ми зможемо зробити весь цей великий об"єм робіт, який був запланований, цього року.

Сьогодні у нас, фактично, поза дискусією — ремонтна компанія по дорогах, бо це кошти, які ми отримали від випуску облігацій, ми не маємо права нікуди більше їх витрачати, а багато робіт із заміни мереж і комунікацій ми перенесли на пізніше, бо кошти в першу чергу скеровуємо на виплату зарплатні. Ми повинні знаходити нестандартні варіанти, щоб люди могли нормально працювати, бо їм це важко пояснити. Депутати свідомі, що вони займаються шкідництвом. Місто рухається вперед, і те, що ми запланували, зробимо. Можливо, буде певне часове коригування", — розповів Андрій Садовий.


dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

У ФРН з цього тижня планують обов'язкові тести на коронавірус для мандрівників

Не хабар, а фінансування політпартії: у будівельній сфері Львова з’явився новий вид «подяки»

Мешканця Коростеня, якому у Львові пересадили серце, виписали з лікарні

Усі проблеми будівництва у Львові спричинені корупцією, - депутат

Незаконні будови у Львові будуть переходити у власність міста, якщо зламаємо нинішню владну систему, - архітектор

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу