У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

23:25 13 липня 2020 р.

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Мер міста Андрій Садовий переконаний, що депутати повинні проголосувати за ухвали, які допоможуть стабілізувати ситуацію на комунальних підприємствах, інформує пресслужба ЛМР.

«Недонадходження до бюджету є великі: на початок липня тільки по загальному фонду ми недоотримали 300 млн грн, по бюджету розвитку очікуємо десь мінус 500 млн грн, а це великі кошти, їх треба чимось перекривати. Зарплата — це основа основ, бо люди за свою роботу повинні отримати платню, тому ми наразі припинили фінансування деяких важливих речей, щоб вчасно виплатити людям зарплату. Я вірю, що здоровий глузд переможе, ми зможемо знайти порозуміння і депутати проголосують за всі рішення, щоб місто отримало додаткові кошти, які важливі для його функціонування. Тоді ми зможемо зробити весь цей великий об"єм робіт, який був запланований, цього року.

Сьогодні у нас, фактично, поза дискусією — ремонтна компанія по дорогах, бо це кошти, які ми отримали від випуску облігацій, ми не маємо права нікуди більше їх витрачати, а багато робіт із заміни мереж і комунікацій ми перенесли на пізніше, бо кошти в першу чергу скеровуємо на виплату зарплатні. Ми повинні знаходити нестандартні варіанти, щоб люди могли нормально працювати, бо їм це важко пояснити. Депутати свідомі, що вони займаються шкідництвом. Місто рухається вперед, і те, що ми запланували, зробимо. Можливо, буде певне часове коригування", — розповів Андрій Садовий.


dailylviv.com

До теми

11:17 1 березня 2021 р.

Перші іпотечні кредити під 7% сьогодні отримали дві сім'ї: як віддаватимуть?

Іпотечний кредит під 7% - реальність для тих, хто заробляє небагато, але заплатить одразу четвертину вартості житла. При цьому загальна вартість житла в іпотеку на 20 років не повинна перевищувати 2,5 млн грн.

Рубрика: Економіка

11:05 1 березня 2021 р.

У Львові виборець встановив рекорд клопотань про матеріальну допомогу від депутатів міськради: 147 подань на 210 тисяч гривень

Другий результат в іншого виборця, який регулярно звертався у депутатські приймальні: 81 подання загалом на 137 тисяч гривень.

Рубрика: Економіка

10:41 1 березня 2021 р.

Блендер для смузі: особливості вибору

Мінімальний показник потужності повинен складати 550 Вт. Тому краще вибрати модель обладнання з показником 1,2-1,5 кВт.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу