У Львівську обласну раду зверталося чотири інвестори для вирішення проблеми сміття, інші – ...в архіві

16:18 3 вересня 2013 р.

За неповні три роки Львівська обласна рада VI скликання отримала лише чотири пропозиції з вирішення проблеми збирання, перевезення, сортування та утилізації сміття у Львові.

Про це у відповіді на запит Львівського прес-клубу повідомив керуючий справами Львівської облради Євген Захаревич. «Постійна комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради VI скликання розглянула три звернення потенційних інвесторів про вирішення проблеми збирання, перевезення, сортування та утилізації сміття у Львові»,- йдеться у відповіді.

Зокрема, комерційний директор ТзОВ «Євроімпекс» пан М.Геник запропонував проект заводу з переробки твердих побутових відходів за технологією OXALOR.

Директор ПП “ЮМО» п. Я.Юнко – проект будівництва підприємств з утилізації відходів на основі  технології «термолізу».

Представники чеських компаній «Гранекс-Прага» і «Білдінг Груп» - проект будівництва сміттєпереробного заводу та рекультивації сміттєзвалища в Грибовичах.

«Однак офіційно зареєстрованих документів до комісії від вищезазначених компаній не надходило», - повідомив керуючий справами Львівської облради Євген Захаревич.

Матеріали Львівської обларди I-V скликань передані до Державного архіву Львівської області, сказано у відповіді.

Львівський прес-клуб готовий надати можливість для безкоштовної презентації проектів цим та іншим компаніям-інвесторам у рамках проекту «Адвокаційно-інформаційна кампанія для прозорого, екологічного і економічного вирішення проблеми твердих побутових відходів (ТПВ) у Львові – збирання, перевезення, утилізації, переробляння».

Нагадаємо, що цей проект Прес-клуб здійснює за підтримки ЛОДА та за рахунок власних ресурсів.  

Прес-клуб пропонує такий формат роботи: 10-хвилинна презентація проекту в залі Львівського прес-клубу і 15-ть хвилин для відповіді на запитання журналістів. Презентацію і запитання-відповіді Прес-клуб транслюватиме он-лайн в інтернеті на своєму сайті та на порталі «Щоденний Львів». Відео буде збережено в архіві Прес-клубу і поширено в соціальних мережах – Facebook та YouTube для обговорення серед громадян і експертів.

Такий формат дозволить вперше прозоро показати львів’янам потенційних інвесторів, які дотепер змушені були подавати свої пропозиції чиновникам за зачиненими дверима,  продемонструвати  варіанти вирішення багаторічної проблеми з очищення Львова від сміття та вибрати найбільш екологічне та економічне рішення проблеми. Після презентацій у Прес-клубі відбудуться он-лайн інтернет-обговорення проектів за участі експертів, журналістів і представників влади.

dailylviv.com

До теми

12:48 26 лютого 2021 р.

Забудовників Малоголосківської загальмували на Кульпарківській. Бракує школи

Виконавчий комітет Львівської міської ради 26 лютого переніс затвердження містобудівних умов та обмежень ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на продовження будівництва багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові. Йдеться про комплекс «Safe Town», який зводять на території громадської забудови.

Рубрика: Економіка

09:43 26 лютого 2021 р.

"Наш ринок" на вул. Рапопорта у Львові залишили без землі

Господарський суд Львівської області скасував ухвали Львівської міської ради на оренду ділянки на вулиці Раппопорта для ПП «Наш ринок». Зараз там розташований ринок, але раніше на цій території знаходилось єврейське кладовище.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу