У львівському парку «Знесіння» відроджуватимуть виноградарство

17:10 2 вересня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Проект «Смак віків – Відродження традиційних виноградників у Львові» втілюватимуть упродовж трьох місяців у життя волонтери з Німеччини та Естонії.

Волонтери-стажувальники від «GLEN» – «Глобальної Освітньої Мережі Молодих Європейців» – уже зарекомендували себе якуспішні випускники вишів у країнах ЄС. Зокрема, Сігне з Естонії є ландшафтним архітектором, а Лєана з Німеччини – спеціалістом у сфері природничих наук.

Мета проекту «Смак віків – Відродження традиційних виноградників у Львові», який реалізовуватимуть волонтери з Німеччини та Естонії, полягає у впорядкуванні хаотичного землекористування у південно-західній частині парку, а також у долученні до співпраці зацікавлених і мотивованих людей для відродження традиційних методів у виноградарстві, у поєднанні з міським садівництвом. Для реалізації проекту вибрано ділянку над скульптурною фабрикою – на південних схилах парку, які зараз вкриті заростями самосіву, побутовими відходами тощо.

У результаті його реалізації, очікують покращення санітарного стану ділянки, розкриття панорам міста з вершин пагорба, відродження давньої культури виноградарства, поглиблення співпраці та пошук партнерів. Парк «Знесіння» є єдиною організацією в Україні з кількарічним досвідом успішної співпраці зі стажувальниками «GLEN».

Про це повідомили сьогодні, 2 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

19:29 26 жовтня 2021 р.

Депутати ЄС сесію зігнорували, а Ірина Гримак її перенесла: лікарні, ліцеї, музеї - без тепла,- ЛОДА

Сьогодні ані бюджетна комісія, ані сама Львівська обласна рада не змогли домовитися про компенсацію оплати за тепло для комунальних установ. Депутати ЄС сесію зігнорували, а голова Ірина Гримак її перенесла. Відтак всі комунальні установи ЛОР, якими і мають опікуватися обласні депутати, залишаються без тепла.

Рубрика: Економіка

16:39 26 жовтня 2021 р.

У Львові вимагають у Києва компенсації за додаткові видатки на газ

Сьогодні, 26 жовтня, голова комісії Володимир Квурт, за підтримки депутатів облради, запропонував не розподіляти додаткові 49 млн грн з обласного бюджету на енергоносії до моменту укладання комунальними підрозділами облради угод з Нафтогазом за фіксованою ціною.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу