У львівському АТП-14631 виявили шість порушень вимог законодавства

16:32 22 грудня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської облдержадміністрації спільно із державними інспекторами управління Укртрансбезпеки у Львівській області та працівниками патрульної поліції Львова провели рейдову позапланову перевірку автотранспортного підприємства, яке здійснює пасажирські перевезення на території Львівської області.

Перевірка відбулась на підприємстві ТзОВ Львівське АТП-14631 під час випуску транспортних засобів на маршрути. За результатами перевірки державні інспектори управління Укртрансбезпеки склали шість актів про порушення вимог транспортного законодавства України. Зокрема – за відсутність вогнегасника, відсутній тахограф або індивідуально-контрольна книжка режиму праці відпочинку водія, неналежний санітарний стан.

Рейдові позапланові перевірки розпочали 6 грудня цього року. За цей період перевірили дев’ять АТП. До кінця цього року запланували провести ще дві перевірки.

Про це повідомили в суботу, 22 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

15:19 23 жовтня 2021 р.

Шкільні автобуси і меблі, Перший Західний, пасовища: куди ще пішли 206 млн грн бюджетних грошей

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 206 млн грн, з яких 58,2 млн грн спрямували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу