У львівському АТП-1 – гостра потреба у водіях

14:00 15 березня 2019 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

Комісія інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міськради провела виїзне засідання в комунальному підприємстві АТП-1.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «За словами заступника голови комісії Віталія Свінціцького, метою засідання було ознайомлення з поточним станом справ на підприємстві після отримання нових одиниць транспорту».

Директор АТП №1 Орест Хамула розповів депутатам: «Нещодавно АТП-1 отримало 100 «МАЗів» і 50 «Електронів» згідно з договором лізингу. На цей час ми побачили, що залишились незадіяними близько 30 автобусів і на підприємстві є гостра необхідність у водіях. Тому вкрай необхідно взяти на роботу водіїв, щоб забезпечити безперебійну роботу».

Орест Хамула повідомив також: «Щодня на маршрути міста виходить близько 220-ти автобусів. Нові великі автобуси курсують на маршрутах №47, №29, №5, №9, №45, №19, №4, №8 (позапланово), №49 та №10. Зараз працюємо щодо 50-го маршруту. Обладнали місця для відпочинку водіїв, поновлюємо ремонтну зону, працюємо над іншим нашим депо на вулиці Вернадського. Щоправда, є проблема з орендарями, автобуси яких мають понад 10 років експлуатації. Також близько 25% рейсів не виконується через технічні проблеми транспорту та погане дорожнє покриття».

dailylviv.com

До теми

21:31 29 вересня 2020 р.

Бо львів’яни розуміються на каві! Як найпопулярнішій кав’ярні міста вдалося вистояти в часи «мертвого» карантинного сезону

Туристична галузь Львова зазнала колосальних збитків, і тепер ще не один рік буде оговтуватись від удару ковідного 2020-го року. Нині ми спостерігаємо сумну картину, коли навіть відомі ресторани і готелі з іноземними інвестиціями шукають покупців. Все просто: немає туристів – немає прибутку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу