У Львівській ОДА розробили єдину базу капітальних вкладень в області

19:30 5 січня 2017 р.

У каталозі капітальних вкладень на Львівщині можна ознайомитись з інформацією про об'єкти будівництва, про те, скільки бюджетних грошей використано, а також з даними про замовника та розпорядника коштів і з фото їх первинного та сучасного стану.

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації розробив єдину базу капітальних вкладень в області за період 2011-2015 років. Про це повідомила начальник управління аналізу та стратегічного планування департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентина Москаленко.

За її словами, у каталозі можна ознайомитись з інформацією про об'єкти будівництва, про те, скільки бюджетних грошей використано, а також з даними про замовника та розпорядника коштів і з фото їх первинного та сучасного стану. Також користувач зможе відфільтрувати інформацію в розрізі міст, районів, галузей тощо.

Про це повідомили сьогодні, 5 січня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації , де також поінформували: «Переглянути єдину базу можна за посиланням https://airtable.com/shrPOquz6DRsqNWRy/tbl5fsFr8zKIq2gI.3. Зауваження та пропозиції надсилайте на е-mail analyz.loda@gmail.com».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів