У Львівській ОДА продовжили конкурс інвестиційних програм

18:50 14 грудня 2016 р.

Директор департаменту економічної політики облдержадміністрації Роман Филипів пояснив, що конкурс триватитме до 30 грудня у зв'язку із великою кількістю бажаючих подати проекти.

Прийом документів для участі у конкурсі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися на Львівщині за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2017 році, триватиме до 30 грудня 2016 року. Його продовжено, за словами директора департаменту економічної політики облдержадміністрації Романа Филипіва, у зв'язку із великою кількістю бажаючих подати проекти.

Про це повідомили сьогодні, 14 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також нагадали основні вимоги до проектів, які фінансуватимуться у 2017 році за кошти ДФРР: відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегії розвитку Львівської області та у плані заходів з її реалізації; впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад; підтримують добровільно об'єднані територіальні громади. Документацію для участі в конкурсі (проекти та додатки до них у трьох примірниках) слід подавати у департамент економічної політики облдержадміністрації: Львів, вулиця Винниченка, 18, кабінет №422. За додатковою інформацією слід звертатися за телефоном (032) 2999 284 або електронною поштою: analyz.loda@gmail.com.

dailylviv.com

До теми

16:45 20 січня 2021 р.

У ЛМР назвали два банки, куди на депозити покладуть кошти територіальної громади

Cьогодні, 20 січня, відбулося засідання конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів на рахунках бюджету Львівської міської територіальної громади, на якій розглядали пропозиції державних банків щодо відсотка за вкладом (депозитом) на 2021 рік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу