У Львівській облраді презентували програму розвитку лісового господарства

16:00 18 листопада 2016 р.

Екологічний фонд Львівщини становитиме орієнтовно 54 мільйони гривень.

У прес-службі Львівської обласної ради повідомили в п’ятницю, 18 листопада, що заступник голови облради Володимир Гірняк і керівники депутатських комісій та підприємств «Галсільлісу» обговорили сьогодні у ній проект «Програми розвитку лісового господарства Львівської області на 2017-2021 роки». В облраді також запевнили, що в цій програмі чітко визначено основні напрямки розвитку лісової галузі на наступні роки.

У першу чергу йдеться про посилення екологічних, соціальних та економічних функцій лісу, охорону і захист лісів, їх раціональне використання та відтворення. Також розроблено розрахунки згідно потреб галузі та зазначено джерела їх фінансування. 

Левова частка забезпечення витрат – за самими лісовими господарствами. А орієнтовний обсяг коштів, необхідних для виконання програми, становить три мільйрди 629,6 млн. гривень. Із них 209 мільйонів гривень – з державного бюджету, а 135 мільйонів гривень – з місцевих.

Презентував програму керівник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, який запевнив: «Розробляючи цю програму, ми намагалися витримати баланс між захистом навколишнього середовища, між екологічної функцією лісів і соціальними чинниками, в тому числі можливістю людей користуватися лісовими багатствами».

Своєю чергою на важливості збереження лісового фонду та актуальності Програми наголосив Володимир Гірняк. Зокрема, він наголосив Володимир Гірняк: «Робоча група, яку я очолював і яка кілька місяців займалася проблемою лісів, мала змогу побачити роботу лісгоспів із середини. Власне, тоді ми і зрозуміли, наскільки необхідна така Програма. Важливо, що в ній наголошено на тому, що пріоритет буде за вирубками, наближеними до природніх. Важливо також те, що Програма модернізує сам підхід до ведення лісового господарства».

Керівник екологічної депутатської комісії Андрій Білоус додав: «Екологічний фонд Львівщини цього року становитиме орієнтовно 54 мільйони гривень. У цьому бюджеті особлива увага буде приділена лісовій галузі. Я буду пропонувати колегам на комісії, що не менше 10% від цієї суми мають піти на роботи, пов’язані із лісом. Будь-яка програма буде лише тоді працювати, коли матиме фінансове підґрунтя. Тобто, десь п’ять-шість мільйонів гривень ми можемо скерувати на галузь. Чекаємо від вас пропозицій і будемо активізовувати роботу».

Сьогодні проект програми перебуває на вивченні в департаменті екології ЛОДА і є відкритим для внесення пропозицій.

dailylviv.com

До теми

13:51 3 серпня 2021 р.

Завтра, 4 серпня, шахтарі планують здійснити ходу до Львівської облдержадміністрації. Сьогодні - протест у Сокалі

У Сокалі, що на Львівщині, жінки шахтарів влаштували акцію протесту під стінами ДП "Львіввугілля". Вони вимагають, щоб шахтарям виплатили заборгованість за 4 місяці у повному обсязі.

Рубрика: Економіка

11:50 3 серпня 2021 р.

Звільненим працівникам психіатричної лікарні на Львівщині заплатять 7,4 млн грн

Згідно з відповідним розпорядженням Львівської облдержадміністрації, 7,4 млн грн скерують на виплату заробітної плати у зв’язку з вивільненням працівникам Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад».

Рубрика: Економіка

11:37 3 серпня 2021 р.

Німецька компанія Eberspächer хоче відкрити виробництво у Львові. Мер запропонував три локації

Міський голова Львова Андрія Садового зустрівся з представниками німецької компанії Eberspächer, яка має на меті відкрити одне зі своїх виробництв в Україні. Зараз підприємці оглядають різні локації на території Львівської області, відтак мерія представила ті земельні ділянки, які можуть їм підійти в межах Львова.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу