У Львівській області створять чотири індустріальні парки

16:35 23 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

«Рясне-2» у Львові – поки що єдиний індустріальний парк, який включено до Державного реєстру індустріальних парків.

У Львівській області триває активна робота над проектами чотирьох індустріальних парків: у містах Львів, Новий Розділ, Кам'янка-Бузька та Яворівському районі. Таку концепцію розвитку озвучив у четвер, 23 липня, на Колегій облдержадміністрації директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості ОДА Василь Лозинський», – повідомили сьогодні, 23 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі 

обласної державної адміністрації, де також розповіли:

«Ці індустріальні зони є цілком реальними проектами, які будуть реалізовані на Львівщині. Василь Лозинський зазначив: «Інвестори індустріальних парків матимуть ряд переваг, серед яких звільнення від ПДВ при ввезенні обладнання, від частини місцевих податків, спрощення доступу до земельних ділянок і процедури підключення до інфраструктури та безвідсоткові кредити».

За його словами, «Рясне-2» у Львові – поки що єдиний індустріальний парк, який включено до Державного реєстру індустріальних парків. Території у Новому Роздолі та Яворівському районі готують до реєстрації.

Василь Лозинський повідомив також, що для проекту технопарку «Рясне-2» на 25 га з перспективою розширення до 150 га вже визначено ділянку, оформлено земельну документацію та підключено усі комунікації. Спеціалізація цієї ділянки доволі широка: виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування, обробка та виробництво деревини, автомобілебудування, видавнича справа, а також транспорт та логістика.

Як зазначив службовець, у червні 2015 року визначено переможця інвестиційного конкурсу з будівництва індустріального парку «Рясне-2». Ним стало ТзОВ «СіТіПарк Львів», яке є філією голландської компанії «СТР» із понад 10 річними досвідом розвитку та управління десятками індустріальних парків в Чехії, Словаччині, Румунії. Це створює ряд переваг для міста та області, а саме: 50 млн. євро інвестицій, 3 000 нових робочих місць та залучення іноземних компаній.

Також він розповів про проект відновлення деградованих земель Яворівського району та місто Новий Розділ у рамках Програми Транскордонної Співпраці Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Зокрема, передбачається рекультивація близько 86,4 га територій Роздільського державного гірничо-хімічного підприємства «Сірка» та державного підприємства «Новояворівське державне підприємство «Екотрансенерго» (правонаступник Яворівського ДГХП «Сірка»). На цих територіях власне й створюватимуть індустріальні парки.

На Яворівщині інвесторам пропонуватимуть надання логістичних послуг, виробництво продукції для внутрішнього ринку та експорту в країни Європейського Союзу. Спеціалізацією індустріального парку у Новому Роздолі будуть екоощадна продукція, матеріали і технології. Василь Лозинський також зазначив, що для створення четвертого індустріального парку в м. Камянка-Бузька досягнуто домовленостей про фінансування з компанією ДТЕ.

Зокрема у 2014 році для підготовки документації скеровано 150 тис. грн. Підтримку цьому проекту також надає Лейпцизька торгово-промислова палата у Німеччині. На території парку планують розвивати такі спеціалізації: сільськогосподарське машинобудування, обробка та промисловість будівельних матеріалів».

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу