У Львівській міськраді затвердили новий порядок розміщення вивісок

17:52 11 листопада 2016 р.

Виконком ЛМР визначив загальні вимоги до вивісок.

У прес-службі Львівської міської ради повідомили в п’ятницю, 11 листопада, що сьогодні виконавчий комітет ЛМР затвердив «Порядок розміщення малих архітектурних форм (вивісок) у Львові», яким визначено загальні вимоги до вивісок: розміри, матеріали, колір, стилістика, техніка безпеки, освітлення тощо та правові основи їх встановлення. Як зазначено в інформаційній довідці до проекту рішення, новий порядок має встановити чіткий і прозорий механізм  розміщення вивісок на фасадах будівель та регламентує законність їх встановлення.

У міськраді наголосили, що новий порядок поширюється на всіх суб’єктів, які розміщують вивіски. Як пояснили в комунальному підприємстві «Адміністративно-технічне управління», запровадження нового механізму надасть можливість впорядкувати розміщення малих архітектурних форм (вивісок) на будівлях, не допустить перенасичення фасадів будівель міста конструкціями, сприятиме збереженню автентичності пам’яток архітектури та історичного середовища загалом.

У міськраді також нагадали, що вивіска – це мала архітектурна форма, елемент декоративного оздоблення фасаду будинку, будівлі або споруди, яка містить інформацію про зареєстроване найменування особи (включаючи герби, емблеми, знаки для товарів та послуг, які належать цій особі, комерційне (фірмове) найменування, якщо таке є; час роботи).

 

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини