У Львівській міськраді затвердили кредитний договір

16:30 20 грудня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 20 грудня, на сесії Львівської міської ради прийнято ухвалу про затвердження кредитного договору з ЄБРР на будівництво заводу з переробки відходів, який збудують на вулиці Пластовій.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради. Директор комунального підприємтсва «Зелене місто» Вадим Ноздря зазначив: «Йдеться про формальне погодження угоди, про надання Львову 35 мільйонів євро на реалізацію проекту поводження із твердими побутовими відходами. Для того, щоб рухатися відповідно до усіх необхідних процедур щодо підготовки будівництва заводу, необхідно затвердити кредитну, грантову угоду, а також договір надання місцевої гарантії для цього проекту з Європейським банком. Це фактично підтвердження з боку міста усіх інших ухвал щодо фінансової співпраці з ЄБРР, за які упродовж року вже голосували міські депутати. Тепер ми виконали всі формальні процедури і угода про фінансування проекту повноцінно вступить в силу».

«Таким чином, ЄБРР з наступного року зможе повноцінно розпочати фінансування заходів, передбачених проектом поводження із твердими побутовими відходами. Йдеться про будівництво заводу із переробки відходів та рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища. Для цих цілей місто отримало 25 мільйонів євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, 10 мільйонів євро гранту — безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Підписання відповідної угоди відбулося 1 червня цього року у Києві», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу