У Львівській міськраді затвердили кредитний договір | Новини Львова

У Львівській міськраді затвердили кредитний договір

16:30 20 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 20 грудня, на сесії Львівської міської ради прийнято ухвалу про затвердження кредитного договору з ЄБРР на будівництво заводу з переробки відходів, який збудують на вулиці Пластовій.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради. Директор комунального підприємтсва «Зелене місто» Вадим Ноздря зазначив: «Йдеться про формальне погодження угоди, про надання Львову 35 мільйонів євро на реалізацію проекту поводження із твердими побутовими відходами. Для того, щоб рухатися відповідно до усіх необхідних процедур щодо підготовки будівництва заводу, необхідно затвердити кредитну, грантову угоду, а також договір надання місцевої гарантії для цього проекту з Європейським банком. Це фактично підтвердження з боку міста усіх інших ухвал щодо фінансової співпраці з ЄБРР, за які упродовж року вже голосували міські депутати. Тепер ми виконали всі формальні процедури і угода про фінансування проекту повноцінно вступить в силу».

«Таким чином, ЄБРР з наступного року зможе повноцінно розпочати фінансування заходів, передбачених проектом поводження із твердими побутовими відходами. Йдеться про будівництво заводу із переробки відходів та рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища. Для цих цілей місто отримало 25 мільйонів євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, 10 мільйонів євро гранту — безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Підписання відповідної угоди відбулося 1 червня цього року у Києві», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми