У Львівській міськраді затвердили інвестиційний договір

12:48 4 січня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 4 січня, виконавчий комітет затвердив інвестиційний договір щодо інвестиційного проекту «Реконструкції трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору».

Про це повідомили в п’ятницю, 4 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Сума інвестицій – не менше 30 мільйонів гривень в проект з боку інвестора. Наступний крок – підписання договору оренди між УКВ та інвестором».

Директор департаменту економічного розвитку Кулинич зазначила: «В інвестиційному договорі чітко передбачено, що сума інвестицій має бути не менше 30 мільйонів гривень. від інвестора. І плюс сума оренди після того, як буде введено експлуатацію будівлі і споруди. Прописано чітко, якщо буде введено експлуатацію хоча б одна будівля чи споруда, то одразу підключається орендна плата, і в загальному приблизно ми підрахували, що це мало б бути більше ніж 100 мільйонів гривень. Тобто загальна сума інвестицій – це приблизно 130 мільйонів гривень, а може і більше. І враховуючи цю площу – це 5400 м², ми передбачаємо, що інвестицій буде набагато більше, ніж 30 мільйонів».

dailylviv.com

До теми

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу