У Львівській міськраді запланували будівництво біогазової установки

17:20 27 липня 2017 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті Львівської міськради

У ЛМР сподівються отримання надлишкової електричної енергії для потреб очисних споруд.

У Львівській міськраді розповіли сьогодні, 27 липня, про її плани реалізувати проект з будівництва станції зброджування осаду на території каналізаційних очисних споруд: «Обсяг інвестицій – 31,5 млн. євро. Партнером у цьому проекті є Європейський банк реконструкції та розвитку. Завдяки реалізації проекту очікується отримання надлишкової електричної енергії для потреб очисних споруд 35,7 мегават-годин щороку».

Начальник управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець зазначив: «Великий проект – будівництво станції збродження осаду. Очисні споруди міста – це дуже серйозний і важливий елемент, тому що власне очисні споруди обробляють практично всі стоки, які утворюються в місті і транспортуються каналізаційними мережами. На даний час є співпраця з Європейським банком реконструкції та розвитку, заплановане до 2020 року будівництво біогазової установки. Обсяг інвестицій складатиме 31,5 млн. євро».

Чиновник також розповів: «Що дає будівництво станції збродження осаду? Основний ефект – це екологічний та економічний. Екологічний полягає в тому, що ми скоротимо обсяг того мулу, який залишається після переробки каналізаційних стоків. Зараз в нас є в добу 3000 кубічних метрів мулу, після реалізації проекту його стане 2100 кубічних метрів на добу. Крім того, впровадження цього проекту дозволить підвищити якість стічних вод, які після переробки на очисних спорудах потрапляють до басейну Балтійського моря. Щодо економічного, то ми плануємо скоротити споживання покупної електроенергії «Водоканалу» на 35 мільйонів кіловат-годин в рік. Це є та електроенергія, яка буде вироблятися на цій установці».

Про це повідомили сьогодні, 27 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу