У Львівській міськраді вкотре пообіцяли збільшити кількість електротранспорту

16:40 20 грудня 2017 р.


Фото: vgolos.com.ua

У міськраді запевнили: «У Львові планують збільшити кількість електротранспорту – депутатам Львівської міської ради презентували бачення розподілу громадського транспорту у Львові за типами до 2020 року».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 20 грудня: «З огляду на перевантаженість у перевезенні пасажирів, зокрема у пікові години, представники профільних підприємств транспортної галузі Львова провели комплексний аналіз і напрацювали шляхи вирішення ситуації, що виникла. Відповідно, до 2020 року планують збільшити кількість електротранспорту (трамваїв і тролейбусів) та придбати 100 великих автобусів. Сьогодні представникам депутатських фракцій Львівської міської ради презентували бачення розподілу громадського транспорту у Львові за типами до 2020 року».
Радник міського голови й заступник директора «Львівелектротрансу» Андрій Білий розповів: «Ми провели аналіз і побачили, що найбільше навантаження на транспорт маємо кожного ранку зі сьомої години до 10.00. В цей час необхідно перевести 150 тисяч пасажирів. Станом на сьогодні для цього перевезення ми маємо 75 трамваїв, 56 тролейбусів, 410 середніх автобусів і 90 великих автобусів. Тобто загально це 631 одиниця. Цей транспорт за пікові три години може перевести приблизно 127 тисяч осіб. Це за умови, що вихід всього транспорту на маршрути не менше 90%. Отож маємо дефіцит у 25 тисяч пасажиромісць. Це та кількість місць, якої нам не вистачає, щоб перевезти усіх пасажирів».
Андрій Білий також зазначив: «Ми подивилися в історію і побачили, що колись було набагато більше електротранспорту. Так, у 1989 році кількість транспорту була такою: 227 трамваїв, 200 тролейбусів. Немає інформації, якої величини були автобуси, та їх кількість була не набагато більшою ніж тепер – 480 автобусів».
Заступник директора «Львівелектротрансу» також повідомив: «Щоб вирішити ситуацію з пасажиропотоками, необхідно провести перерозподіл транспорту у бік збільшення кількості одиниць електротранспорту і великих автобусів. Тому, до 2020 року планують, щоб у Львові було 120 трамваїв, 120 тролейбусів, 150 середніх автобусів і 260 великих автобусів. У такий спосіб вдасться забезпечити перевезення 174 тисяч пасажирів у пікові години. Тобто питання щодо забезпечення перевезення пасажирів буде вирішено. Для цього слід придбати 50 нових трамваїв, 40 тролейбусів і 100 великих автобусів. Назагал для придбання електротранспорту і великих автобусів необхідно 242 мільйонів гривень».
У міськраді також розповіли: «Підтвердив доцільність придбання великого транспорту Орест Хамула, директор ЛК «АТП-1». За результатами аналізу проведеного спільно з Європейським інвестиційним банком, якщо придбати 100 великих автобусів замість 60 середніх і 60 великих, то за ті ж самі кошти вдасться на 14,5 тисячі більше пасажирів перевозити кожного дня».
Орест Хамула зазначив: «Підтвердженням ефективності великого транспорту є недавнє соціологічне дослідження, яке проводила ГО «Варта-1» на початку грудня. З дев’яти кращих маршрутів сім обслуговує ЛК «АТП-1». На більшості з них курсують великі автобуси. Серед 12 гірших маршрутів немає маршрутів, які обслуговує ЛК «АТП-1». Також у дослідженні вказано, що громада більше задоволена, коли курсують великі автобуси. Є нарікання на малі машини»ю
У міськраді також повідомили: Як зазначив Геннадій Васьків, заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань, станом на сьогодні приватні перевізники забезпечують лише 46-52% виходу машин на рейс. Комунальний транспорт забезпечує вихід машин на 80-90%. Однак комунальний транспорт, який має долю ринку перевезення у Львові на рівні 20%, не може забезпечити належного перевезення пасажирів. Якщо б приватні перевізники підтягли на 30% вихід машин, вдалося б частково зменшити перевантаженість у пікові години».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:38 28 вересня 2021 р.

Dragon Capital придбала новий бізнесцентр у Львові в давнього партнера Андрія Садового

Українська інвестиційна компанія Dragon Capital придбала новий бізнес-центр «Viking», що на вул. Зеленій у Львові. «Viking» стане другим бізнес-центром компанії у Львові.

Рубрика: Економіка

20:47 28 вересня 2021 р.

1595 власників приватних домогосподарств на Львівщині встановили сонячні електростанції

Сьогодні, 28 вересня відбулось чергове засідання комісії з питань відшкодування з обласного бюджету частини вартості обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії та яке придбане й установлене фізичними особами за власні кошти в межах «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки».

Рубрика: Економіка

12:48 28 вересня 2021 р.

Новояворівськ та Новий Розділ готові до опалювального сезону, - ЛОДА

Сьогодні, 28 вересня, відбулась онлайн нарада із заступником Міністра розвитку громад та територій України Наталією Хоцянівською щодо проблемних питань з підготовки областей до опалювального сезону. Львівщина долучилась онлайн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу