У Львівській міськраді відзначили дев’ятьох підприємців (відео)

12:24 2 вересня 2016 р.

Підприємці звернули увагу міського голови на проблеми профетехосвіти й забезпечення підприємств виробничими кадрами.

Як повідомили сьогодні, 2 вересня, в прес-службі ЛМР, міський голова Львова Андрій Садовий провівз  нагоди прийдешнього Дня підприємця, робочу зустріч із представниками бізнесу й відзначив подяками найактивніших із них. Зокрема – Руслана Ющишина, підприємство якого виготовило 22 пари дитячих та дорослих ліжок, тумб, пеленальних столів для міської дитячої лікарні, а також Богдана Шевціва – директора ТзОВ «ВЕЕМ Металавтопром», яке виготовило підйомник для людей з обмеженими можливостями в будинку на вулиці Кавалерідзе, 6.
Директора ТзОВ «Кормотех» Ростислава Вовка міський голова відзначив за те, що воно встановило майданчик з тренажерами для вигулу собак у парку імені Івана Франка. А керівника ПрАТ «Мультівесте Україна 3» ТЦ «Forum Lviv» Володимир Женчака – за те, що висадило клумби до Дня незалежності перед будівлею Львівського національного університету імені Івана Франка.
Комерційний директора «Галка ЛТД» Валерія Глушанчука відзначено за те, що воно закупило лавки для облаштування громадського простору на вулиці Юогдана Хмельницького. Своєю чергою, директори ТзОВ «Кольоровий світ» й поліграфічного підприємства «Dyz-Art» – відповідно, Олексій Шинкаренко та Ярослав Бойчук – отримали відзнаки за те, що, були активними учасниками створення кластеру видавничої діяльності та поліграфії.
Про те, за що відзначено директора ТзОВ «Нраво-Україна» Андрія Табачина й керівник компанії «N-IX» Ореста Фургалоа, в прес-службі міськради не повідомили. Натомість розповіло, що під час зустрічі з міським головю підприємці підняли тему профетехосвіти й проблему забезпечення підприємств виробничими кадрами. Однак Андрій Садовий уже традиційно «доручив скерувати відповідне звернення від міста у центральні органи влади».

dailylviv.com

До теми

20:25 16 квітня 2021 р.

Карантин: для непродовольчих ринків і літніх майданчиків у Львові запровадили окремий режим роботи (відео)

Сьогодні, 16 квітня, на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС прийняли рішення щодо роботи літніх майданчиків та терас за окремим протоколом. Також окремий режим роботи запровадили для непродовольчих ринків.

Рубрика: Економіка

17:35 16 квітня 2021 р.

Де в Україні на висоті 400 м і більше над рівнем моря додають четвертину до зарплати (список 714)

На Львівщині стало майже 200 гірських населених пунктів зі всіх 714 у чотирьох областях. Більше населених пунктів, яким надано статус гірських, на Прикарпатті і на Закарпатті. Найменше - на Буковині.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу