У Львівській міськраді відбулися земельні торги

15:05 3 березня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У вівторок, 3 березня, у Львівській міській раді відбулися земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки.

Про це повідомили у вівторок, 3 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що на аукціоні продали право оренди на дві земельні ділянки, терміном на 10 років.

Заступник начальника управління земельних ресурсів Олег Павлишин зазначив: «Це перші земельні торги цього року, наступні ми плануємо на квітень. Загалом було виставлено три земельні ділянки. Дві з них – землі промисловості, а одна – під багатоповерхову житлову забудову. Учасників було зареєстровано на дві земельні ділянки під землі промисловості, загальною прощею 2,8 га. Термін оренди становить 10 років. Тобто за результатами торгів 10-річна орендна плата коштуватиме п’ять мільйонів 903 тисяч гривень. На аукціон з продажу земельної ділянки у власність учасників не зареєстровано, тому ми будемо виставляти її на торги повторно в квітні».

Зокрема, на аукціоні продали право оренди на дві ділянки – біля будинків №313к (за 350 700 гривень і 64 копійки на рік) та №311а (за 239 679 гривень 82 копійки) на вулиці Шевченка. Натомість не були зареєстровані учасники торгів на право власності на земельну ділянку №1 на вулиці Роксоляни.

Як інформував «ЩЛ», апеляційний суд задовольнив позовні вимоги Львівської міської ради та повернув будівлю й земельну ділянку на вулиці Лазаренка, 25 у власність громади міста.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:55 31 березня 2020 р.

Бізнес хоче від держави більше карантинних пільг

30 березня Верховна Рада схвалила черговий антикризовий закон №3275, спрямований на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Рубрика: Економіка

Останні новини

У медзакладах Львова на коронавірус протестували 131 пацієнта з пневмонією або ГРЗ

У Львові експрес-тести зробили 170 водіям, і підозру на захворювання виявили у 3

Верховна Рада дозволила дистанційні засідання місцевих рад

На Львівщині тестують на COVID-19 всіх, хто повернувся з-за кордону

Поліціянти пишуть адмінпротоколи за порушення правил карантину

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу