У Львівській міськраді підписали меморандум з групою канадських компаній

17:00 12 грудня 2018 р.

У середу, 12 грудня, у Львівській міській раді відбулося підписання меморандуму про співпрацю у сфері інформаційних технологій, інновацій та інвестицій між ЛМР та групою канадських компаній «123Systems Inc».

Про це повідомили в середу, 12 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Меморандум підписали, заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, генеральний директор компанії «123Systems Inc» Роман Старіков, , генеральний директор ТзОВ «Альянс Маркет» Михайло Версальський та генеральний директор ТОВ «Iнпраймекс Лаб» Марія Кульчицька. Метою Меморандуму є визначення засад і механізмів співпраці у практичному впровадженні інноваційно-технологічної платформи «Quickcart» і сервісу «Scan&Go» в торгових мережах Львівщини, захисту інвестицій, здійснених канадською компанією «123Systems Inc» при впровадженні технології у мережі супермаркетів «Арсен» ТОВ «Альянс Маркет».

«Очікується, що впровадження інноваційно-технологічної платформи «Quickcart» в торговій мережі Львова збільшить обсяги продажу товарів, мінімізує витрати на обслуговування супермаркетів і відсоток крадіжок в магазинах, дозволить отримати і ефективно використовувати дані про поведінку та вподобання покупців, підвищити іміджеву складову бренду, вплине на формування позитивних показників KPI компаній, створить платформу для оптимізації бізнес-процесів та підвищить ефективність впровадження технології сучасних програмно-апаратних комплексів для реєстрації розрахунково-касових операцій у торгівлі, електронного касового чеку», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу