У Львівській міськраді переглядають розрахунки перевізників

17:50 26 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак запевнив: «Коли побачимо реальну собівартість, тоді можна щось говорити».

У прес-службі Львівської міськради поінформували сьогодні, 26 вересня: «Як повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, перевізники подали свої розрахунки ціни за проїзд в громадському транспорті. Нові розрахунки зараз переглядають. Однак, як наголошує посадовець, важливим і першочерговим залишається питання безкоштовного проїзду пільговиків. Станом на сьогодні у Львові 24 пільгові категорії, що становить 50-60% від загальної кількості пасажирів».

У прес-службі міськради також дослівно цитують сказане Сергієм Бабаком, який зазначив: «Ми зараз перевіряємо розрахунки, які подали перевізники. Коли побачимо реальну собівартість, тоді можна щось говорити. За розрахунками перевізників собівартість проїзду на одну людину становить 6,80 гривень. Звичайно, що про підняття ціни на такий рівень не може бути мови. Розуміємо, що все здорожчало, і витрати на перевезення зросли. Тому маємо знайти компроміси. Зокрема, перевізники звертають увагу на велику кількість пільговиків, які є в місті Львові. Станом на сьогодні у Львові 24 категорії пільговиків. За різними даними 50-60% пасажирів – це пільговики. Основна частина з них – це пенсіонери».

Чиновник також розповів: «Насправді, ніде в світ немає такої політики як в Україні щодо пільговиків – ніде немає безкоштовного проїзду. Якщо у людини є якість заслуги перед державою, то держава має цій людині доплатити гроші, а вона оплачувати проїзд у транспорті. Тому без державної політики на місцевому рівні це вирішити важко, бо є законодавчі обмеження. Ми розглядаємо різні варіанти. Розуміємо, що жодна економіка не витримає 50% пільговиків. Адже якщо 50% пільговиків, 50% умовно платить, то якщо ми піднімаємо ціну, то робимо навантаження на тих, хто платить. А якщо хтось не платить, то це треба дотувати. А звідки взяти гроші? Вони беруться з інших статей бюджету. Тому, коли хтось каже, що ми за те, щоб пільговики їздили безкоштовно, потрібно казати далі – відповідно зменшити гроші з освіти, медицини, ремонту аварійних будинків. Люди мають привчитися, бо це нормальна практика всього світу, що за все потрібно платити».

dailylviv.com

До теми

17:25 28 листопада 2020 р.

Amazon скерує $ 500 млн на виплату бонусів співробітникам за роботу в святковий період

Найбільший у світі інтернет-рітейлер Amazon.com Inc. виплатить спеціальні бонуси співробітникам, що безпосередньо взаємодіють з клієнтами, за роботу в найбільш активний передріздвяний період.

Рубрика: Економіка

14:50 28 листопада 2020 р.

Польща братиме на роботу медсестер і лікарів на спрощених умовах. Без страхування на 30 тисяч євро

У чорну п'ятницю ввечері польський сейм прийняв поправку до закону про медичний персонал. Медсестер, акушерок, фельдшерів і лікарів з країн, що не належать до Європейського Союзу, братимуть у Польщі на роботу на спрощених умовах.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу