У Львівській міськраді переглядають розрахунки перевізників

17:50 26 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак запевнив: «Коли побачимо реальну собівартість, тоді можна щось говорити».

У прес-службі Львівської міськради поінформували сьогодні, 26 вересня: «Як повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, перевізники подали свої розрахунки ціни за проїзд в громадському транспорті. Нові розрахунки зараз переглядають. Однак, як наголошує посадовець, важливим і першочерговим залишається питання безкоштовного проїзду пільговиків. Станом на сьогодні у Львові 24 пільгові категорії, що становить 50-60% від загальної кількості пасажирів».

У прес-службі міськради також дослівно цитують сказане Сергієм Бабаком, який зазначив: «Ми зараз перевіряємо розрахунки, які подали перевізники. Коли побачимо реальну собівартість, тоді можна щось говорити. За розрахунками перевізників собівартість проїзду на одну людину становить 6,80 гривень. Звичайно, що про підняття ціни на такий рівень не може бути мови. Розуміємо, що все здорожчало, і витрати на перевезення зросли. Тому маємо знайти компроміси. Зокрема, перевізники звертають увагу на велику кількість пільговиків, які є в місті Львові. Станом на сьогодні у Львові 24 категорії пільговиків. За різними даними 50-60% пасажирів – це пільговики. Основна частина з них – це пенсіонери».

Чиновник також розповів: «Насправді, ніде в світ немає такої політики як в Україні щодо пільговиків – ніде немає безкоштовного проїзду. Якщо у людини є якість заслуги перед державою, то держава має цій людині доплатити гроші, а вона оплачувати проїзд у транспорті. Тому без державної політики на місцевому рівні це вирішити важко, бо є законодавчі обмеження. Ми розглядаємо різні варіанти. Розуміємо, що жодна економіка не витримає 50% пільговиків. Адже якщо 50% пільговиків, 50% умовно платить, то якщо ми піднімаємо ціну, то робимо навантаження на тих, хто платить. А якщо хтось не платить, то це треба дотувати. А звідки взяти гроші? Вони беруться з інших статей бюджету. Тому, коли хтось каже, що ми за те, щоб пільговики їздили безкоштовно, потрібно казати далі – відповідно зменшити гроші з освіти, медицини, ремонту аварійних будинків. Люди мають привчитися, бо це нормальна практика всього світу, що за все потрібно платити».

dailylviv.com

До теми

15:58 28 січня 2022 р.

Акумулятори для домашніх сонячних систем: як працюють та навіщо потрібні?

Якщо на вашому даху встановлені сонячні батареї, є очевидна перевага зберігання невикористаної електроенергії в спеціальному акумуляторі, і подальшого її використання вночі або в похмурі дні. Як працюють ці акумулятори, і що потрібно знати перед покупкою?

Рубрика: Економіка

13:59 28 січня 2022 р.

В одному з районів Львова облаштують льодову ковзанку з ярмарком

На вулиці Науковій (біля ТЦ «ВАМ») облаштують сезонну ковзанку та невеликий ярмарок. Відповідне рішення погодили сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

Рубрика: Економіка

13:00 28 січня 2022 р.

У Львові серед лікувальних установ збудують готель заввишки 55 метрів

Виконавчий комітет Львівської міської ради сьогодні, 28 січня, дозволив збудувати 55-метровий готель в зоні лікувальних закладів. Перед прийняттям цього рішення об’єкт вирішили перейменувати на «реабілітаційний центр з готельними номерами», оскільки готелі для цієї зони не передбачені.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу