У Львівській міськраді нарахували на маршрутах більше 80% автобусів

11:15 2 січня 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: segodnya.ua

В управлінні транспорту ЛМР повідомили в середу, 2 січня: «Станом сьогодні на ранок вихід громадського транспорту на маршрути становить більше 80%».

Начальник управління транспорту Львівської міськради Олег Партика розповів: «Сьогодні громадський транспорт працює в режимі робочого дня. Згідно з даними «MicroGIS» (системи, яка моніторить вихід автобусів на маршрути), станом на ранок вихід громадського транспорту на маршрути становить більше 80%».

За його словами, до тих перевізників, які не забезпечують відповідний вихід машин на рейси, відповідно до умов договору, накладаю штрафні санкції. Про це повідомили в середу, 2 січня,в прес-службі Львівської міськради

Як інформував «ЩЛ», активісти громадської організації «За якісний транспорт» нарахували в середу, 2 січня, о 07:25 на маршрутах Львова лише 249 автобусів – 52,5% із тих, які повинні курсувати.

dailylviv.com

До теми

16:04 16 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі майже 2 тисячі осель може залишитися без води і каналізації

На 1 жовтня заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення перед КП “Дрогобичводоканал” становила 16 млн 700 тис. грн. Споживачів, які боргують від 1 тис. грн і більше, налічується 1879.

Рубрика: Економіка

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу