У Львівській міськраді нарахували на маршрутах більше 80% автобусів

11:15 2 січня 2019 р.

  • 0
Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: segodnya.ua

В управлінні транспорту ЛМР повідомили в середу, 2 січня: «Станом сьогодні на ранок вихід громадського транспорту на маршрути становить більше 80%».

Начальник управління транспорту Львівської міськради Олег Партика розповів: «Сьогодні громадський транспорт працює в режимі робочого дня. Згідно з даними «MicroGIS» (системи, яка моніторить вихід автобусів на маршрути), станом на ранок вихід громадського транспорту на маршрути становить більше 80%».

За його словами, до тих перевізників, які не забезпечують відповідний вихід машин на рейси, відповідно до умов договору, накладаю штрафні санкції. Про це повідомили в середу, 2 січня,в прес-службі Львівської міськради

Як інформував «ЩЛ», активісти громадської організації «За якісний транспорт» нарахували в середу, 2 січня, о 07:25 на маршрутах Львова лише 249 автобусів – 52,5% із тих, які повинні курсувати.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:04 23 лютого 2020 р.

Зі Львова планують авіарейси в Доху (Катар) і Амстердам

Міністерство інфраструктури планує домовитися з авіакомпанією «Qatar Airways» (Катар) про запуск регулярного рейсу «Львів – Доха» (Катар). Про це сказано у звіті Кабінету міністрів за 2019 рік.

Рубрика: Економіка

21:14 21 лютого 2020 р.

Динаміка лізингу в Україні майже вдвічі перевищує світову, – директорка у Львові

Лізинговий ринок України продовжує зростати високими темпами п”ятий рік поспіль, значно випереджаючи темпи зростання українського ВВП. Передумовою для цього слугувала стабільність економічного розвитку та зростання попиту на лізингові послуги задля модернізації виробництва та послуг.

Рубрика: Економіка