У Львів приїде понад 200 представників IT-компаній, орієнтованих на Захід

13:44 5 лютого 2014 р.


Фото: liof.org

У березні у Львові пройде Lviv Outsourcing Forum – найбільша в Західній Україні конференція для українських ІТ компаній, котрі працюють на закордонних ринках.

За прогнозами, у 2013 році українські аутсорсери надали послуг на 2 млрд. доларів, ріст галузі становить 30-40% щорічно. У Львові в галузі інформаційних технологій задіяно понад 10 000 працівників та приблизно 25% всіх програмістів України. 

У березні у Львові пройде Lviv Outsourcing Forum – найбільша в Західній Україні конференція для українських ІТ компаній, котрі працюють на закордонних ринках. Подія відбудеться вже вшосте та збере найбільш активних представників галузі. Очікується, що її відвідає понад 200 представників аутсорсингових компаній, інформують організатори.

Серед доповідачів конференції -Тарас Кицмей, президент корпорації SoftServe, Роман Хміль, операційний директор данської аутсорсингової ІТ компанії Ciklum, Олексій Скрипник, співзасновник та директор компанії "Елекс", Степан Веселовський, виконавчий директор IT-BPO-кластер, Віктор Валєєв, директор асоціації “Інформаційні технології України” та багато інших.

Перший Lviv Outsourcing Forum відбувся навесні 2009 року. Тоді його відвідало 80 осіб. Торік його відвідало понад 150 учасників.

Цьогоріч подія буде тривати два дні. 28 березня відбудеться Lviv Freelance Forum. Подія розрахована на на фрілансерів та малі аутсорсингові компанії, що працюють з закордонними замовниками в Україні. 29 березня конференція відбуватиметься в два потоки. Для великих та середніх компаній і присвячена побудові компанії як повноцінного та системного бізнесу та для малих та середніх компаній, де підніматимуть питання побудови системи продаж та корпоративної культури, визначення власної стратегії на ринку.

dailylviv.com

До теми

21:45 22 січня 2021 р.

Нафтогаз України восени спаплюжив репутацію ТОВ Регіональна газова компанія

Акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ за рішенням суду спростувало недостовірну інформацію про Товариства з обмеженою відповідальністю “Регіональна газова компаніяˮ, що була поширена у вересні 2020 року.

Рубрика: Економіка

21:36 22 січня 2021 р.

Потяг з найдовшим маршрутом Ужгород – Лисичанськ зупиняється на понад 40 станціях

У 2020 році поїздом № 45/46 Ужгород – Лисичанськ подорожували 461,5 тис. пасажирів. Цей поїзд не лише входить до п’ятірки найпопулярніших поїздів Укрзалізниці та єднає схід і захід України, а й є беззаперечним лідером за протяжністю свого маршруту.

Рубрика: Економіка

21:16 22 січня 2021 р.

На газі збагачується Нафтогаз: собівартість українського газу становить $50 за тисячу кубів – експерт

Собівартість газу українського видобутку, з урахуванням інвестиційної складової становить 50 доларів. Якби в Україні був ринок, про який заявив Нафтогаз, то Укргазввидобування мало би цей газ продати на біржі, а будь-яка комерційна структура його би купувала.

Рубрика: Економіка

19:24 22 січня 2021 р.

15 тисяч скарг на приведення газу до “еталону”. Нацкомісія перевірить облгази (відео)

За минулий рік Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), отримала 15 тисяч скарг на застосування облгазами коефіцієнту приведення газу до стандартних умов. Тут є найбільша кількість зловживань.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу