У легкій промисловості Львова – близько 900 вакансій, – ЛМР

12:30 23 липня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

За даними дослідження, проведеного Західноукраїнським кластером індустрії моди, у Львові є необхідність у конструкторах, закрійниках, швачках, технологах та спеціалістах зі швейного обладнання.

Про це повідомили в понеділок, 23 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Загалом є близько 900 вакансій. Згідно зі статистичними даними щодо легкої промисловості, Львівщина посідає перше місце в Україні за обсягами виробництва та реалізації продукції. Відкриваються нові фабрики, та найголовніше – багато підприємців створюють невеликі власні справи, ательє, виробництва та мануфактури».

«Стрімкий розвиток ставить вимогу щодо залучення у промисловість нових працівників. Відтепер професійні навчальні заклади отримали можливість навчати більше молодих спеціалістів за державні кошти. У них облаштовані класи з сучасною технікою, працюють професійні викладачі та забезпечено зв’язок з підприємствами галузі для проведення практики», – поінформували також у міськраді.

«У Львові також активно розвиваються приватні ініціативи, які можуть навчати та здійснювати перепідготовку працівників для роботи на підприємствах у легкій промисловості – без обмежень по віку та незалежно від попередньо отриманої освіти й практики у галузі. Львівські навчальні заклади готові прийняти вже сьогодні сотні творчих та амбітних людей, а підприємства — працевлаштувати їх та забезпечити професійний ріст», – розповіли також у міськраді.

«Підтримка галузі є стратегічним завданням. Відтак, створюються відділи сприяння бізнесу, започатковуються програми розвитку підприємств, здійснюється активна робота з міжнародними організаціями, які займаються підтримкою таких ініціатив», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:23 22 червня 2021 р.

На Львівщині на двох дорогах зважують транспортні засоби в русі (відео)

Дорожники завершують роботи із влаштування елементів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху - зважування-в-русі WIM на автомобільній дорозі Н-09 Мукачево – Богородчани – Івано-Франківськ - Рогатин – Бібрка – Львів поблизу с. Шоломинь, км 430.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу