У Києві запрацював Центральний офіс реформ

11:20 13 грудня 2016 р.

До складу Центрального офісу реформ входитимуть 24 економічно незалежні відділення у кожній з областей України.

Віце-прем‘єр і міністр регіонального, розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко заявив під час відкриття Центрального офісу реформ у Києві: «Сьогодні ми працюємо на стратегічний успіх України, і Центральний офіс реформ має стати місцем для всіх небайдужих і розумних українців, які хочуть змінити свою країну».

За його словами, Центральний офіс реформ буде взаємодіяти з регіональними офісами, керівники яких вже відібрані в 24 областях України та секторальними офісами підтримки децентралізації в галузі освіти, охорони здоров’я, планування територій, культури, соціального захисту та інших сферах. Ці центри розвитку місцевого самоврядування координуватимуть впровадження реформи на регіональному рівні. 

Геннадій Зубко також наголосив: «Важливо, щоб голови 367 ОТГ, які після 18 грудня діятимуть в Україні, були активно задіяні в цьому процесі, а їх рішення були імплементовані  саме в комунікаційному хабі». 

Віце-прем‘єр також повідомив, що у Центральному офісі реформ буде проводитися моніторинг реформ щодо впровадження проектів, фінансових успіхів, реалізації послуг на рівні місцевого самоврядування, й що його відкриття  стало можливим завдяки реалізації програми «U-LEAD» з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, яка фінансується ЄС та окремо Німеччиною, Швецією, Данією й Польщею.

Її мета – підтримка уряду України у впровадженні реформи децентралізації. Це передбачає надання експертних консультацій Мінрегіону з питань створення Центрального офісу реформ та новоутворених «Центрів розвитку місцевого самоврядування».

Про це повідомили сьогодні, 13 грудня, на сайті міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

dailylviv.com

До теми

17:33 26 січня 2021 р.

На Львівщині надаватимуть в середньому по 220 тис грн кредиту для будівництва житла в селі

У межах проєкту Комплексної програми надання житлових кредитів окремим категоріям громадян Львівської області в 2021 році планують надати 12 кредитів для сільських забудов.

Рубрика: Економіка

13:51 26 січня 2021 р.

Новий офіс поліції і реконструкція 6 відділень: у Львові обіцяють захистити людей за 6 млн євро

Цього року планують закінчити проєкт «Створення системи швидкого реагування на інформацію про злочини та інші події у м. Львові». Вартість проєкту - 6 млн євро.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу