У Києві підписали договір гарантії щодо закупівлі 50-х тролейбусів «Львівелектротрансом»

12:15 1 березня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий й керівник ЄБРР в Україні Маттео Патроне підписали в п’ятницю, 1 березня, в Києві договір гарантії щодо закупівлі 50 нових тролейбусів місцевого виробника та оновлення транспортної інфраструктури.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «18 лютого 2018 року «Львівелектротранс» підписав контракт з  «Електронтрансом» про поставку 50 нових тролейбусів. Підписання відбулося в рамках кредитної угоди з ЄБРР щодо реалізації проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту, якою передбачено придбання 50 нових, низькопідлогових тролейбусів, реконструкція тролейбусної контактної мережі та двох депо, розташованих на вулиці Промисловій (трамвайне депо) і вулиці Тролейбусній (тролейбусне депо).

«1 березня відбулося підписання договору гарантії, відшкодування та підтримки щодо реалізації проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту між Львівською міською радою і Європейським банком реконструкції та розвитку. Відповідно до договору, Львівська міська рада виступає гарантом щодо кредитних зобов’язань «Львівелектротрансу» перед Європейським банком реконструкції та розвитку», – поінформували також у міськраді.

«ЄБРР організовує пакет фінансування в сумі до 17,5 млн. євро на придбання до 50 нових тролейбусів, який складається з 13-річного кредиту ЄБРР в сумі до 15 мільйонів євро і кредиту Фонду чистих технологій в сумі до 2,5 млн. євро. Кошти будуть надані «Львівелектротрансу», яке експлуатує в місті 10 тролейбусних маршрутів загальною протяжністю майже 75 кілометрів. У рамках цього проекту буде профінансовано закупівлю до 50 нових тролейбусів та обладнання для їх технічного обслуговування, а також реконструкцію та модернізацію двох електротранспортних депо і контактної мережі», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

11:16 14 квітня 2021 р.

Площу Коліївщини у Львові відремонтують за понад 3 млн грн: що зроблять

Один із важливих проєктів, які реалізовувати цього року управління охорони історичного середовища ЛМР, – це капітальний ремонт пл. Коліївщини. За інформацією управління, вже визначено переможця тендеру, з яким мають намір укласти угоду.

Рубрика: Економіка

18:31 13 квітня 2021 р.

Бюджет Львівщини кинув кістку трьом зі семи районів: Яворівському, Дрогобицькому і Золочівському

На 119 об'єктів програми капітального будівництва у Львівській області заплановано надати 217 млн 50 тисяч гривень. Пріоритетними для фінансування для Львівської обласної ради стали Львівський, Самбірський, Стрийський і Червоноградський райони.

Рубрика: Економіка

16:25 13 квітня 2021 р.

У Яворові відремонтують трибуни на стадіоні, каналізують Судову Вишню, збудують школу у Братковичах + 13 інших проєктів

Заплановано 16 проєктів на Львівщині у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. У Львівській області їх профінансують на 213 455 273 гривень

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу