У конкурсі «Обличчя міста – 2016» перемогли дві львівські компанії

16:45 7 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

«Гран-прі» 27-го конкурсу-промоції львівського підприємництва отримали «Концерн Електрон» і ТзОВ «Територія бізнесу».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 7 листопада, що в рамках Міжнародного економічного форуму відбулася церемонія нагородження переможців 27-го конкурсу-промоції львівського підприємництва «Обличчя міста-2016». У міськраді також поінформували, що цього року до участі в конкурсі зголосилася 31 компанія, 24 з них були допущені до другого етапу голосування, а перемогу в різних номінаціях здобули 14. 

Натомість володарями «Гран-прі» стали одразу дві компанії. Зокрема, ПАТ «Концерн Електрон» нагороджено, як повідомили в міськраді, «за розвиток нового напрямку діяльності – виробництво міського пасажирського електро- та автотранспорту і зростання обсягів реалізації продукції більш ніж удвічі», а ТзОВ «Територія бізнесу» – за «10-річну професійну діяльність на ринку професійних тренінгів та навчань, розробку 300 авторських навчальних програм і методик та бізнес-планування інвестиційних проектів у 19 областях України, у тому числі – у Донецькій та Луганській областях».

У міськраді запевнили, що конкурсантів оцінювали з врахуванням думки громадських організацій, бізнесу, наукових кіл, органів влади, а також стверджують: «Усі небайдужі мешканці Львова могли висловити свою підтримку улюбленим та гідним, на їхній погляд, компаніям та підприємцям за допомогою інтерактивного голосування на веб-сторінці Львівської торгово-промислової палати».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини