У казначействі застрягли 28,2 млн. грн Львівської міськради

12:24 9 липня 2014 р.


Фото: galinfo.com.ua

Як повідомляє в середу її прес-служба, всю цю суму заблоковано за незахищеними статтями.

Як повідомила сьогодні «Щоденному Львову» прес-служба міської ради, упродовж минулого дня борг держави за рахунками міськради збільшився на 400 тисячі грн – станом на 8 липня сума непроплати становила 28,2 млн грн. За інформацією департаменту фінансової політики ЛМР, усю суму коштів заблоковано за незахищеними статтями. Натомість за захищеними ж виплату здійснено повністю.

Зокрема 9,1 млн грн казначейство не пропускає на бюджет розвитку, а понад 6,9 млн грн – на природоохоронний фонд. Також майже 1,5 млн грн. держава блокує управлінню охорони здоров’я, 1,1 млн грн складає заборгованість управлінню освіти і найбільше – 2,3 млн грн – житлово-комунальному господарству, з яких близько 1,9 млн грн – на поточний ремонт доріг та озеленення. Майже 400 тис грн. не проплачено на апарат управління.

dailylviv.com

До теми

14:25 19 червня 2021 р.

У центрі Львова розпочав роботу фермерський ярмарок

19 червня, на площі Ринок стартував другий сезон Львівського фермерського ярмарку літнього сезону. Відтак, аж до середини жовтня щосуботи усіх охочих запрошують відвідати ярмарок та придбати продукцію місцевих фермерів, підтримавши цим локального виробника. Також, у межах заходу, мешканці міста під керівництвом досвідченого садівника долучились до створення спільної клумби у центрі міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу