У депо «Львів-Захід» відремонтували локомотив

17:30 27 вересня 2018 р.


Фото: railway.lviv.ua

Робочий парк тягового рухомого складу «Львівської залізниці» поповнився відремонтованим локомотивом ЧС2.

Про це повідомили в прес-центрі «Львівської залізниці», де також уточнили: «У локомотивному депо «Львів-Захід» регіональної філії «Львівська залізниця» завершено ремонт електровоза ЧС2-823, який тривалий час знаходився в неробочому парку. У ході робіт фахівці додатково облаштували кабіну машиніста, врахувавши зауваження локомотивних бригад депо, які брали безпосередню участь у ремонті».

«Після обкатки та комісійного огляду відновлений локомотив уже працює в пасажирському русі, що дозволило залізниці вивільнити одиницю тягового рухомого складу для обслуговування вантажних перевезень. Незважаючи на те, що локомотивам чехословацького виробництва ЧС2 уже понад 50 років, ці машини добре зарекомендували себе у пасажирському русі», – поінформували також залізничники.

«До кінця цього року ремонтники депо «Львів-Захід» за участі працівників локомотивних бригад планують повернути у робочий парк ще три локомотиви. Ця робота відбуватиметься паралельно з виконанням основної програми ремонту тягового рухомого складу на залізниці. Комплексом заходів передбачено не лише відновлення належного технічного стану, а й естетичного вигляду рухомого складу», – повідомили також у прес-центрі «Львівської залізниці».

dailylviv.com

До теми

16:55 22 квітня 2021 р.

За державний кошт проведуть інтернет до трьох тисяч сіл

Цьогоріч у Держбюджеті України передбачено 500 мільйонів гривень на під’єднання до оптичного інтернету сільських громад. Насамперед йдеться про інтернетизацію соціально важливих закладів - шкіл, лікарень, ЦНАПів, бібліотек та будинків культури.

Рубрика: Економіка

14:45 22 квітня 2021 р.

Три тваринницькі підприємства на Львівщини офіційно вирощуватимуть племінних корів і свиней

20 квітня департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено виїзне засідання регіональної експертної комісії з розгляду матеріалів на присвоєння відповідного статусу суб’єкта з племінної справи у тваринництві.

Рубрика: Економіка

12:56 22 квітня 2021 р.

Червоноград, Львів, Славське: назвали найбагатші і найбідніші громади Львівщини

Для кращого розуміння фінансового становища громад, можливостей ефективного функціонування та перспектив їх розвитку департамент фінансів Львівської ОДА оцінив та сформував рейтинг громад за окремими фінансовими показниками за підсумками першого кварталу роботи.

Рубрика: Економіка

12:38 22 квітня 2021 р.

В одному з районів Львова помиють пам'ятники на 800 тис грн

Галицька районна адміністрація заплатить приватній підприємиці Оксані Луць 799 тис. грн за послуги з очищення та поточного ремонту міських пам’ятників. Йдеться про 17 об’єктів в центрі міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу