У червні Укрзалізниця відновить міжнародні пасажирські перевезення з двома країнами

13:24 6 травня 2021 р.

Фото до новини

Уже досягнуті попередні домовленості щодо відновлення залізничного сполучення з Австрією та Угорщиною.

Укрзалізниця має намір з червня розпочати відновлення міжнародних пасажирських перевезень. Зокрема, вже досягнуті попередні домовленості щодо відновлення залізничного сполучення з Австрією та Угорщиною. Крім того, ведуться переговори з PKP Intercity та польською залізницею щодо відновлення швидкісного сполучення між країнами.

Про це повідомила Укрзалізниця, пише Dailylviv

«Наразі в Україні та сусідніх країнах спостерігається стабілізація ситуації з розповсюдженням коронавірусної інфекції. Це дає змогу вести перемовини із залізничними адміністраціями країн-сусідів щодо відновлення міжнародних маршрутів. Минулого тижня оглянули готовність інфраструктури на заході країни, яка межує з країнами Європи. Тут ми розпочали низку проєктів та робіт. Тож можу з упевненістю сказати, що Укрзалізниця готова до відновлення цих перевезень», — зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик. 

Зокрема, Укрзалізниця вже отримала погодження щодо курсування безпересадкових вагонів Київ — Відень з червня. Також планується відновити поїзди, що курсують на маршруті Чоп — Захонь. «На міжнародних маршрутах буде посилено контроль за дотриманням протиепідеміологічних заходів. Адже безпека та здоров’я наших співгромадян на першому місці», — резюмував Іван Юрик. 

Інформацію щодо правил в’їзду в іноземні країни та обмежень, які діють на їх території, просимо уточнювати на сайтах посольств.

Нагадаємо, що після відновлення міжнародного пасажирського сполучення пасажири зможуть придбати квитки до Білорусі та зворотно онлайн.

Змінився графік руху чотирьох приміських поїздів зі Львова та Івано-Франківська, - Львівська залізниця

Поїзд Чернівці-Львів ходитиме до Луцька. Маршрут

Відтепер усі потяги в країні курсують за графіком і без жодних карантинних обмежень

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини