У бюджеті розвитку Львова – 1,665 млрд. гривень, – ЛМР

11:38 15 червня 2016 р.


Фото: newskraine.com.ua

Керівник міського департаменту фінансової політики Олег Іщук запевнив: «Цифри, подані у ЗМІ, на сьогодні некоректні».

«Сьогодні у ЗМІ з’явилась інформація про те, що обсяг бюджету розвитку Львова на одну особу практично дорівнює цьому ж показнику в Києві – навіть є меншим на шість гривень», – поінформували в середу в прес-службі міськради , де також запевнили:

«Як зазначив керівник міського департаменту фінансової політики Олег Іщук, наведена інформація не є правдивою, оскільки йдеться про суму, прийняту ще в грудні минулого року. Станом на сьогодні, бюджет розвитку міста становить 1,665 млрд. гривень, а у розрахунку на одного мешканця – 2281 гривень, що майже вдвічі перевищує поданий у ЗМІ показник столиці – 1448 гривень.

Керівник міського департаменту фінансової політики Олег Іщук запевнив: «Цифри, подані у ЗМІ, на сьогодні некоректні, тому що це цифра, яка була прийнята при бюджеті в грудні. 11 лютого цього року Львівська міська рада прийняла ухвалу про бюджет розвитку, якою скоректувала його. Відтак, на сьогодні бюджет розвитку становить один мільярд і 665 мільйонів гривень. Якщо поділити цю суму на населення – 730 тисяч гривень – то виходить на одного мешканця 2281 гривень – проти поданих у ЗМІ 1448 гривень у Києві. В інших містах країни і зовсім непорівнювані суми».

dailylviv.com

До теми

18:02 18 квітня 2021 р.

У Львові з 5-ти міст - найнижче завантаження готелів, але найбільший виторг за номер в день

Максимальне завантаження номерного фонду готелів у березні зафіксовано в Харкові - 37%, трохи нижче показник в Одесі - 35%, в Києві і Дніпрі по 34%, у Львові - 30%, повідомили в Hotel Matrix.

Рубрика: Економіка

11:26 18 квітня 2021 р.

Кому локдаун зарахують до трудового стажу

В Україні період отримання допомоги з часткового безробіття та інших видів допомоги під час локдауну буде зараховано до страхового стажу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу