У Брюховичах на місці артскладів мер Львова хоче спорудити найбільший у Європі парк розваг

12:41 2 квітня 2021 р.

Сьогодні, 2 квітня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення щодо розвитку території військової частини у смт. Брюховичі (колишній 731-й артилерійський склад озброєння і боєприпасів в/ч А3870 (військове містечко № 160).

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Йдеться про велику територію, в межах якої розміщувався артилерійський склад. Насправді, на сьогодні там сформувалась достатньо унікальна територія та ситуація. Є дерева, є кар'єр цікавий, тому пропонується оголосити архітектурний конкурс на те, щоби сформувати візію щодо розвитку цієї території, враховуючи її близькість до міста Львова та до інших населених пунктів Львівської територіальної громади. Власне, на тій ділянці пропонується сформувати простори дозвілля для мешканців, для сімейного відпочинку, у тому числі елементи парку розваг, рекреацію, пов’язану із відпочинком на природі. А також спортивні функції, які потрібні для підняття статусу Львова як спортивної столиці», — зазначив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

«Ми говоримо про локацію, де можна вибудувати один з найбільших у Східній Європі дитячий парк розваг. Також спортивні будівлі, які дадуть можливість Львову претендувати на проведення чемпіонатів світу, змагань, Олімпійських ігор, чемпіонатів Європи. Ця локація дуже важлива, але ми все це маємо зробити з врахуванням важливості збереження зелених насаджень, які там є. Щоб ми не спотворювали цей унікальний ландшафт, який є легенями для міста Львова. Сьогодні це є важлива територія для громади. Потрібно, щоб до цього конкурсу були залучені найкращі фахівці», — додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Садовий хоче збудувати в Брюховичах парк розваг а-ля Europa Park в Німеччині

dailylviv.com

До теми

23:10 14 квітня 2021 р.

Львівводоканал розрахувався за позику Світового банку, яку взяв 19 років тому

13 квітня Львівводоканал виплатив останній кредитний платіж Світовому банку і повністю погасив позику, яку ми отримало у 2002 році. Кредитні кошти були залучені для реалізації програми модернізації інфраструктури водопостачання та каналізації міста Львова, що дозволило забезпечити мешканців Львова цілодобовим водопостачанням.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу