У 2015 році податкові компроміси на Львівщині поповнили держбюджет майже 1,2 млн. гривнями

18:25 4 березня 2015 р.


Фото: vasilkivrda.gov.ua

Як повідомили у середу в прес-службі обласного управління Державної фіскальної служби України, на Львівщині в результаті застосування податкового компромісу до бюджету надійшло майже 1,2 млн. гривень.

«На Львівщині в результаті застосування податкового компромісу до бюджету надійшло майже 1,2 млн. гривень», – повідомили сьогодні, 4 березня, в прес-службі обласного управління Державної фіскальної служби України, конкретизуючи при цьому:

«Станом на 1 березня 2015 року на Львівщині від платників отримано 115 заяв про намір досягнення податкового компромісу (чотири заяви від фізичних осіб) на суму 65 млн. 194 тисяч грн. (5 відсотків становить 3 млн. 260 тисяч грн.):

податок на додану вартість – 36 млн. 380 тисяч грн.;

податок на прибуток – 28 млн. 814 тисяч грн..

Відбулися засідання робочих груп з розгляду 82 заяв та прийнято рішення:

по 3 платниках щодо необхідності проведення перевірки на суму податкового компромісу 5 млн. 144 тисяч грн.;

по 67 платниках щодо відсутності потреби проведення перевірки та прийнято рішення про застосування податкового компромісу на суму 23 млн. 872 тисяч грн.;

по 12 платниках прийнято рішення про відмову у застосуванні податкового компромісу на 11 млн. 380 тисяч гривень.

В результаті застосування податкового компромісу на Львівщині до бюджету надійшло 1 млн. 193,6 тисяч грн. (5 відсотків) в тому числі ПДВ 728,7 тисяч грн., податку на прибуток 465 тисяч гривень.

Податковий компроміс – це режим звільнення від юридичної відповідальності платників податків та/або їх посадових (службових) осіб за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 Податкового кодексу України».

dailylviv.com

До теми

19:03 20 травня 2022 р.

Шредер вийшов зі складу ради директорів Роснєфті

Ексканцлер Німеччини Ґерхард Шредер опинився під вогнем критики у ФРН та Європі через небажання відмовитися від посад у російських концернах після початку повномасштабної війни РФ проти України.

Рубрика: Економіка

22:41 19 травня 2022 р.

Епіцентр покарав компанію, яка постачала крадені бронежилети

У зв’язку з розповсюдженням інформації про можливу причетність ТОВ «Група Венето» до схеми розкрадання гуманітарної допомоги для українських військових, мережа Епіцентр знімає з продажу всю продукцію від цього постачальника, яка має ознаки товару військового призначення.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу