У 2015 році податкові компроміси на Львівщині поповнили держбюджет майже 1,2 млн. гривнями

18:25 4 березня 2015 р.


Фото: vasilkivrda.gov.ua

Як повідомили у середу в прес-службі обласного управління Державної фіскальної служби України, на Львівщині в результаті застосування податкового компромісу до бюджету надійшло майже 1,2 млн. гривень.

«На Львівщині в результаті застосування податкового компромісу до бюджету надійшло майже 1,2 млн. гривень», – повідомили сьогодні, 4 березня, в прес-службі обласного управління Державної фіскальної служби України, конкретизуючи при цьому:

«Станом на 1 березня 2015 року на Львівщині від платників отримано 115 заяв про намір досягнення податкового компромісу (чотири заяви від фізичних осіб) на суму 65 млн. 194 тисяч грн. (5 відсотків становить 3 млн. 260 тисяч грн.):

податок на додану вартість – 36 млн. 380 тисяч грн.;

податок на прибуток – 28 млн. 814 тисяч грн..

Відбулися засідання робочих груп з розгляду 82 заяв та прийнято рішення:

по 3 платниках щодо необхідності проведення перевірки на суму податкового компромісу 5 млн. 144 тисяч грн.;

по 67 платниках щодо відсутності потреби проведення перевірки та прийнято рішення про застосування податкового компромісу на суму 23 млн. 872 тисяч грн.;

по 12 платниках прийнято рішення про відмову у застосуванні податкового компромісу на 11 млн. 380 тисяч гривень.

В результаті застосування податкового компромісу на Львівщині до бюджету надійшло 1 млн. 193,6 тисяч грн. (5 відсотків) в тому числі ПДВ 728,7 тисяч грн., податку на прибуток 465 тисяч гривень.

Податковий компроміс – це режим звільнення від юридичної відповідальності платників податків та/або їх посадових (службових) осіб за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 Податкового кодексу України».

dailylviv.com

До теми

14:22 7 березня 2021 р.

Річна ціна на газ не змінюватиметься з 1 травня до 30 квітня наступного року, - пропозиція НКРЕКП

Усі постачальники природного газу, які матимуть намір здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам, будуть зобов’язані у термін до 25 квітня довести до відома побутовим споживачам ціну на природний газ, яка буде діяти впродовж року, і опублікувати її на своїх вебсайтах.

Рубрика: Економіка

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу