У 2015 році на Львівщині погашено податкових боргів на суму 312,6 млн. гривень, – ДФС

12:30 29 жовтня 2015 р.


Фото: ye.ua

Судами задоволено в нашій області 483 позовів на суму 100,7 млн. гривень, унаслідок чого стягнуто коштів з банківських рахунків боржників в сумі 4,4 млн. гривень.

«Упродовж дев’яти місяців 2015 року підрозділами погашення заборгованостей Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України вжито заходів, у результаті яких боржниками погашено податкові борги на суму 312,6 млн. гривень, що на 87,3 млн. гривень – на 38,7% більше, аніж за аналогічний період минулого року», – повідомили сьогодні, 29 жовтня, в обласному управлінні ДФС, де також поінформували:

Упродовж січеня-вересня 2015 року направлено 689 позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів на 245,9 млн. гривень (судами задоволено 483 позовів на суму 100,7 млн. гривень, унаслідок чого стягнуто коштів з банківських рахунків боржників в сумі 4,4 млн. гривень); спрямовано 233 позовів до суду щодо звернення стягнення на активи боржників через органи державної виконавчої служби на суму 9,6 млн. гривень (за виконавчими документами до бюджету надійшло 3,1 млн. гривень); для надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставного майна надіслано 38 звернень до суду на загальну суму 189,6 млн. гривень, із них задоволено судами 24 звернень на суму 9,3 млн. гривень».

Про це повідомили сьогодні, 29 жовтня, на сайті Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

18:22 30 вересня 2020 р.

Чорну касу перевезень облікують: наступного тижня на Львівщині розпочнуть процес запуску електронного квитка

В обласному транспорті Львівщині електронний квиток з’явиться набагато швидше, ніж у самому Львові. Він уже на стадії підписання.

Рубрика: Економіка

21:31 29 вересня 2020 р.

Бо львів’яни розуміються на каві! Як найпопулярнішій кав’ярні міста вдалося вистояти в часи «мертвого» карантинного сезону

Туристична галузь Львова зазнала колосальних збитків, і тепер ще не один рік буде оговтуватись від удару ковідного 2020-го року. Нині ми спостерігаємо сумну картину, коли навіть відомі ресторани і готелі з іноземними інвестиціями шукають покупців. Все просто: немає туристів – немає прибутку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу