У 19 компаній забрали в Україні права на газ і нафту та повідомили про це США, ЄС

14:37 29 березня 2021 р.

Президент Володимир Зеленський затвердив указом відповідне рішення Ради національної безпеки та оборони України: дію 19 спецдозволів на користування надрами анульовано.

Голова держави запровадив у дію рішення РНБО від 19 березня 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Відповідний указ № 123/2021 Президент підписав 25 березня.

Про це повідомляє сайт Державної служби геології та надр України, пише Dailylviv.  

Згідно з документом Радою національної безпеки і оборони України було прийняте рішення підтримати внесені Службою безпеки України пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) безстроково до 19 юридичних осіб: ТОВ «Гео Коннект», ТОВ «ЕджейнМакро», ТОВ «Глобал Гео Інвест», ТОВ «Транс Сет Гео», ТОВ «Еко Газ Альянс», ТОВ «Епівал Енерджи», ТОВ «ГеоПост», ТОВ «Юноліт Ойл», ТОВ «Профі Нафт», ТОВ «ГеоТаргент», ТОВ «Надра Прайд», ТОВ «Бест Гео Тех», ТОВ «Гео Стенс», ТОВ «Надра Вест Груп», ТОВ «Гео Форс Ойл», ТОВ «Бест Оіл Компані», ТОВ «Надрапростір», ТОВ «Гео Вертикаль», ТОВ «Інфо Гео Тренд». 

Наказ про анулювання спецдозволів зазначених фірм опубліковано на сайті Держгеонадр.

«Увага Ради національної безпеки і оборони України до сфери надрокристування не є випадковою, адже ця галузь є однією з ключових у національній економіці та провідною в наповненні державного бюджету», – зазначив голова Держгеонадр Роман Опімах.

Кабінету Міністрів України разом зі Службою безпеки України та Національним банком України доручено забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності виконання обмежувальних заходів.

Міністерству закордонних справ України доручено поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про застосування санкцій і порушити перед ними питання про запровадження аналогічних обмежувальних заходів.

19 компаніям анульовано ліцензії та спецдозволи на видобуток і користування українськими надрами, - Президент

АМКУ порадив WOG, OKKO, SOCAR та іншим АЗС не завищувати ціни на пальне

Земля на Львівщині коштуватиме найдешевше, але за ділянки вздовж трас даватимуть 10 і більше тисяч доларів

 

dailylviv.com

До теми

11:16 14 квітня 2021 р.

Площу Коліївщини у Львові відремонтують за понад 3 млн грн: що зроблять

Один із важливих проєктів, які реалізовувати цього року управління охорони історичного середовища ЛМР, – це капітальний ремонт пл. Коліївщини. За інформацією управління, вже визначено переможця тендеру, з яким мають намір укласти угоду.

Рубрика: Економіка

18:31 13 квітня 2021 р.

Бюджет Львівщини кинув кістку трьом зі семи районів: Яворівському, Дрогобицькому і Золочівському

На 119 об'єктів програми капітального будівництва у Львівській області заплановано надати 217 млн 50 тисяч гривень. Пріоритетними для фінансування для Львівської обласної ради стали Львівський, Самбірський, Стрийський і Червоноградський райони.

Рубрика: Економіка

16:25 13 квітня 2021 р.

У Яворові відремонтують трибуни на стадіоні, каналізують Судову Вишню, збудують школу у Братковичах + 13 інших проєктів

Заплановано 16 проєктів на Львівщині у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. У Львівській області їх профінансують на 213 455 273 гривень

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу