ТзОВ «АВЕ Львів» продовжуватиме користуватися перевантажувальною станцією

13:15 29 березня 2019 р.


Фото: vezha.net.ua/

Виконавчий комітет Львівської міськради продовжив для ТзОВ «АВЕ Львів» термін користування перевантажувальною станцією на вулиці Північній на два тижні.

Про це повідомили в п’ятницю, 29 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «До Львівської міської ради надійшло чергове звернення від ТзОВ «АВЕ Львів» з проханням продовжити термін користування перевантажувальною станцією на вул. Північній. З огляду на накопичення відходів на перевантажувальній станції, виконавчий комітет продовжив термін користування станцією на два тижні. Також буде підготовлене протокольне доручення департаменту з питань поводження з відходами, щоб повідомити про цю ситуацію Львівську обласну державну адміністрацію, яка, станом на зараз, відповідає за вивезення ТПВ».

dailylviv.com

До теми

20:02 21 вересня 2020 р.

На Львівщині розпочали реконструкцію третього за обсягами газосховища в Україні

На Дашавському підземному сховищі газу розпочато роботи з реконструкції установки осушення газу з автоматизацією технологічного процесу на виробництві. Запланована вартість реконструкції – 216,6 млн грн (з ПДВ). Роботи планують закінчити у IV кварталі 2021 року.

Рубрика: Економіка

22:27 20 вересня 2020 р.

Львівська залізниця через епідситуацію знову змінила графік руху поїздів

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на епідемічну ситуацію в окремих містах та районах Рівненської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської областей, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу