Турки збудують на Львівщині вітрову електростанцію

13:00 19 січня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 19 січня, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський і представники турецької компанії «Атлас Глобал Енерджі» розглянули статус проекту будівництва вітрової електростанції у Сколівському районі.

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також поінформували: «У межах зустрічі представники компанії розповіли про основні етапи будівництва першої і другої черги вітрової електростанції. Зокрема, окреслили стан підготовки проектно-кошторисної документації».

«Потужність майбутньої вітроелектростанції на першому етапі реалізації проекту становитиме 20 мегават і складатиметься із 8 вітрогенераторів. Друга черга  потужністю 40 мегават і 15 вітрогенераторів», – запевнили також в облдержадміністрації.

«Під час наради Ростислав Замлинський запевнив інвесторів, що, зі свого боку, обласна державна адміністрація сприятиме реалізації проекту у максимально стислі терміни. Також сторони домовились напрацювати дорожню карту із реалізації цього проекту альтернативної енергетики на Сколівщині», – поінформували в прес-службі Львівської ОДА.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини