Турецька «Онур» працює у Львові без допусків і нищить лінії електропередач | Новини Львова

Турецька «Онур» працює у Львові без допусків і нищить лінії електропередач

15:24 24 жовтня 2013 р.

  • 0

У Львові за три роки під час реконструкції доріг пошкоджено 77 кабельних ліній електропередач. Про це сьогодні на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив начальникЛьвівських міських електромереж ПАТ „Львівобленерго” Ігор Гнатюк.

Лише від початку 2013 року під час реконструкції доріг Львова підрядна організація  львівського комунального підприємства „Львівавтодор” – турецька компанія «Онур» пошкодила 16 кабельних ліній електропередачі. Через це без послуг електропостачання залишались споживачі, які мешкають на вулицях Городоцькій, Замарстинівській, Богдана Хмельницького, Коперніка та інших, поінформували уу ПАТ «Львівобленерго».
Головна причина цих аварій в тому, що фірма "Онур", яка реконструює дороги у Львові, четвертий рік працює без допусків від «Львівобленерго» на будівельні роботи в охоронних зонах електромереж, заявив Ігор Гнатюк, начальник Львівських міських електромереж ПАТ "Львівобленерго".
За словами пана Гнатюка, люди, які працюють поруч з електромережами, мали б також обов'язково пройти інструктаж у «Львівобленерго» та отримати допуск. Поблизу кабелів не можна працювати вручну. "На жаль, всі вимоги українського законодавства турецька фірма ігнорує", - підсумував начальник міських електромереж.
Незважаючи на неодноразові звернення ПАТ „Львівобленерго” до керівництва ЛКП „Львівавтодор”, Львівської міської ради ситуація залишається незмінною — порушуються вимоги Правил охорони електричних мереж, наголосив Ігор Гнатюк. А саме - 

Зі свого боку, директор ЛКП "Львівавтодор" Олег Береза зауважив, що на кожній нараді звертає увагу підрядника, аби той уважніше ставився до комунікацій та монтував якнайбільше футлярів для захисту комунікацій.

«Ми видаємо фірмі ордер на початок будівництва. Після отримання будівельного майданчика підрядник відповідає за отримання усіх необхідних дозволів, - наголосив Олег Береза. - Я не знаю, чому "Онур" зволікає з отриманням дозволу від "Львівобленерго".

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

Останні новини

Найвищий рівень захворюваності COVID-19 - у Львівській області

У Львові також відновлять роботу дитячих садків

Вхід до кінотеатрів і театрів у Львівській області під карантинною забороною

На Львівщині змії отруюють людей у чотири рази рідше, ніж торік

Троє українських військових загинули 13 липня на Донбасі

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу