Цьогоріч митні пости Львівщини перетнуло вже 8 млн. осіб

14:01 11 вересня 2013 р.

Це на 6,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року

Щодня кордон перетинає в середньому майже 11 тис. транспортних засобів та понад 33 тис. громадян. Про це повідомляє прес-служба головного управління Міністерства доходів у Львівській області.

Причому найбільша кількість людей (понад три мільйони осіб) перетнула кордон через митний пост «Мостиська», до складу якого входять автомобільний пункт пропуску та піший перехід «Шегині – Медика», а також пункт пропуску для залізничного сполучення «Мостиська – Перемишль». Натомість транспортних засобів перетнуло через митні пости Львівщини державний кордон впродовж січня-серпня цього року понад 2,7 млн.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року цей показник збільшився на 7,8%. При цьому найбільше спостерігається збільшення кількості пропущеного легкового автотранспорту – 10,1%, автобусів – 6,9%, а також літаків – 3,5%. Найбільшу кількість транспортних засобів пропущено у пункті пропуску «Краковець – Корчова» – понад 800 тис.

dailylviv.com

До теми

19:12 23 січня 2021 р.

У ВР вимагають негайно перевірити Львівгаз через масові штрафи за нібито втручання споживачів у лічильники

Перший заступник голови комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг у Верховній Раді України IX скликання Олексій Кучеренко звернувся до керівництва компанії РГК з пропозицією негайно з'ясувати ситуацію з масовими штрафами у Червонограді Львівської області і провести ретельну перевірку адекватності дій компанії Львівгаз.

Рубрика: Економіка

18:15 23 січня 2021 р.

Львівгаз виправдовується: щороку він виявляє лише плюс-мінус 300 втручань у лічильники

842 тисячі - загальна кількість споживачів АТ "Львівгаз". Щорічно виявляють 0,036% порушень від загальної кількості споживачів, запевняє голова правління АТ "Львівгаз" Тарас Китриш.

Рубрика: Економіка

16:08 23 січня 2021 р.

97% побутових споживачів в Україні будуть шоковані платіжками у лютому, - ексміністр ЖКГ

Населення мало би купувати газ за собівартістю його видобування плюс невелика рентабельність, але для цього треба обмежити апетити монополіста - НАК «Нафтогаз України».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу