Цьогоріч 238 гектарів землі на Львівщині повернуто знову в державну й комунальну власність

21:03 23 травня 2014 р.


Фото: з архіву «Щоденного Львова»

Про це повідомляє в п’ятницю прес-служба обласної прокуратури.

Прес-служба обласної прокуратури інформує сьогодні, 23 травня, в повідомленні «На Львівщині за прокурорського реагування у державну та комунальну власність реально повернуто 238 га землі вартістю 36,2 млн. грн.»:

«Органами прокуратури Львівської області систематично вивчаються рішення (розпорядження) органів державної влади та місцевого самоврядування у сфері земельних відносин. Зазначимо, що упродовж січня – квітня 2014 року прийнято 1400 рішень щодо розпорядження землями житлової та громадської забудови та 1900 щодо земель сільськогосподарського призначення.

Водночас, прокурорами під час перевірки на предмет їх законності встановлено, що 168 прийнято з порушеннями. Відтак за результатами вжитих заходів прокурорського реагування попереджено незаконне надання земель площею 574 га вартістю 8 млн.грн..

Ще 238 га землі вартістю 36,2 млн. грн. реально повернуто у державну та комунальну власність. Додамо, що на усунення виявлених порушень також внесено понад 70 документів прокурорського реагування. За наслідками їх розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто 60 посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, з яких 5 – органів контролю».

dailylviv.com

До теми

19:17 19 січня 2022 р.

Село Зубра, що межує зі Львовом, знеструмлюють щомісяця десятки разів, - петиція до влади і ОСР

П'ятирічному терпінню мешканців приміського села Зубра настав кінець, і вони тепер публічно вимагають практичних дій від Солонківської ОТГ та ПАТ "Львівобленерго". Скаржитимуться також і в НКРЕКП.

Рубрика: Економіка

17:16 19 січня 2022 р.

Що слід знати про вантажоперевезення у напрямку Київ-Львів?

Товарообмін між столицею України та містом Лева за останні декілька років значно зріс. Експерти пояснюють таку тенденцію експортом у Львів продукції європейських виробників, штаб-квартири яких розташовані в Києві.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу