Цьогоріч 238 гектарів землі на Львівщині повернуто знову в державну й комунальну власність

21:03 23 травня 2014 р.


Фото: з архіву «Щоденного Львова»

Про це повідомляє в п’ятницю прес-служба обласної прокуратури.

Прес-служба обласної прокуратури інформує сьогодні, 23 травня, в повідомленні «На Львівщині за прокурорського реагування у державну та комунальну власність реально повернуто 238 га землі вартістю 36,2 млн. грн.»:

«Органами прокуратури Львівської області систематично вивчаються рішення (розпорядження) органів державної влади та місцевого самоврядування у сфері земельних відносин. Зазначимо, що упродовж січня – квітня 2014 року прийнято 1400 рішень щодо розпорядження землями житлової та громадської забудови та 1900 щодо земель сільськогосподарського призначення.

Водночас, прокурорами під час перевірки на предмет їх законності встановлено, що 168 прийнято з порушеннями. Відтак за результатами вжитих заходів прокурорського реагування попереджено незаконне надання земель площею 574 га вартістю 8 млн.грн..

Ще 238 га землі вартістю 36,2 млн. грн. реально повернуто у державну та комунальну власність. Додамо, що на усунення виявлених порушень також внесено понад 70 документів прокурорського реагування. За наслідками їх розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто 60 посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, з яких 5 – органів контролю».

dailylviv.com

До теми

21:23 28 жовтня 2020 р.

Трудові мігранти: виїзд українців до Німеччини за фальшивими документами або польськими робочими візами зріс - ПР

У зв’язку із погіршенням економічної ситуації в Україні, для українських трудових мігрантів пріоритетом є можливість вищих заробітків у Німеччині, Чехії та скандинавських країнах, аніж у Польщі.

Рубрика: Економіка

16:37 28 жовтня 2020 р.

Ціни на овочі «борщового набору» найнижчі за останні три роки, - директор ринку у Львові

У жовтні українські овочі значно здешевшали. На гуртовому ринку «Шувар» фермери продають майже всі складові «борщового набору» за найнижчими цінами за останні три роки.

Рубрика: Економіка

13:41 28 жовтня 2020 р.

Скасувати оподаткування доходів з депозитів просять банкіри

Банки відчувають нерівні умови з боку держави, яка використовує різні ставки оподаткування доходів фізосіб від вкладень на депозити та облігації внутрішніх державних позик (ОВДП).

Рубрика: Економіка

12:06 28 жовтня 2020 р.

Міжнародні авіалінії України закривають підрозділи у п'яти країнах

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ", Київ) припиняє діяльність структурних підрозділів у Швейцарії, Іспанії, Італії, Німеччині та Австрії у зв'язку зі скороченням штату.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу