Цього року на Львівщині легалізували майже 2,5 тисячі найманих працівників

19:15 20 листопада 2013 р.


Фото: rishelye.com.ua

Для цього знадобилося 430 перевірок фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, із яких стягнуто 19,4 млн. грн. податків та штрафних санкцій.

Як повідомляє сьогодні, 20 листопада, медіа-центр обласного управління міністерства доходів і зборів, за 10 місяців 2013 року фахівцями цієї установи проведено 430 перевірок фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб з питань дотримання законодавства про працю. Причому порушення були встановлені у кожному випадку, а донараховано за них до бюджету19,4 млн. грн. податків та штрафних санкцій.

У переважній більшості випадків виявлені порушення стосувалися неутримання, недоутримання та неперерахування (або несвоєчасного перерахування) до бюджету суб’єктами господарювання податку на доходи фізичних осіб із сум заробітної плати. Зокрема, зафіксовано 57 випадків виплати під виглядом надання додаткових благ, 62 – неправомірного надання податкової соціальної пільги, 24 – виплати заробітної плати за рахунок необлікованих «тіньових коштів».

Загалом органами Міндоходів у області зафіксовано факти використання праці 2951 неоформленого працівника. А до державної реєстрації залучено 2459 фізичних осіб. Додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб склали при цьому понад 1,6 млн. гривень.

Як інформував «ЩЛ», 7 листопада прес-служба обласної державної адміністрації повідомляла, що цього року на Львівщині легалізовано працю 4466 осіб.

dailylviv.com

До теми

19:54 20 вересня 2021 р.

На Львівщині порахували кількість арабських туристів і суму, яку кожен з них витрачає за 5-7 днів

Улітку 2020-го був скасований візовий режим із країнами Близького Сходу. Представники авіакомпанії «Flynas» розпочали авіарейси між містами Саудівської Аравії і Львовом. Завдяки цьому авіасполученню на Львівщину упродовж усього літа й зараз, у вересні, приїжджає велика кількість гостей.

Рубрика: Економіка

18:22 20 вересня 2021 р.

Ринок сільгоспземлі на Львівщині: назвали вартість продажу і оренди за перші три місяці

З 1 липня в Україні запрацював ринок землі, який скасовує дію мораторію на продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Про результати перших місяців функціонування ринку та реакцію аграрного сектору Львівщини на можливість купувати та продавати земельні ділянки говорили сьогодні під час брифінгу у Львівському пресклубі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу